Paieška...
Išplėstinė paieška
Uždaryti

siauliai.lt puslapyje naudojami slapukai

Mes naudojame trečiųjų šalių slapukus, kad suasmenintume turinį, skelbimus ir analizuotume svetainės srautą.

INFORMACIJA APIE ASMENS DUOMENŲ TVARKYMĄ

Duomenų valdytojas: 

Šiaulių miesto savivaldybės administracija (toliau - Savivaldybės administracija), kodas 188771865, Vasario 16-osios g. 62, LT-76295 Šiauliai, tel. +370 41  509 490, el. p. .

Duomenų tvarkymo tikslai. Jūsų asmens duomenys gali būti tvarkomi:

  • Savivaldybės funkcijų, paslaugų, įsipareigojimų ir sutarčių vykdymo tikslu, arba siekiant imtis veiksmų prieš sudarant sutartį;
  • kad būtų įvykdyta duomenų valdytojui taikoma teisinė prievolė;
  • siekiant teisėtų duomenų valdytojo arba trečiosios šalies interesų;
  • siekiant atlikti užduotį, vykdomą viešojo intereso labui arba vykdant duomenų valdytojui pavestas viešosios valdžios funkcijas.

Asmens duomenys (tame tarpe ir specialių kategorijų asmens duomenys) yra tvarkomi ir saugomi, vadovaujantis LR asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo, Reglamento nuostatomis bei kitais teisės aktais, reguliuojančiais asmens duomenų tvarkymą ir apsaugą.

Savivaldybės administracija užtikrina tvarkomų asmens duomenų saugumą įgyvendinusi visas būtinas technines ir organizacines priemones asmens duomenims apsaugoti nuo neteisėto sunaikinimo, atsitiktinio pakeitimo, atskleidimo ir nuo bet kokio neteisėto tvarkymo.

Duomenų tvarkymo teisinis pagrindas:

Asmens duomenys, atsižvelgiant į konkrečias situacijas, gali būti tvarkomi, vadovaujantis Reglamento 6 straipsnio 1 dalies a, b, c, d, e, f  punktais.

Duomenų saugojimo terminai:

Asmens duomenys Savivaldybės administracijoje saugomi ne ilgiau, nei to reikalauja duomenų tvarkymo tikslai, vadovaujantis teisės aktais, reglamentuojančiais asmens duomenų tvarkymą ir saugojimą.

Duomenys gali būti renkami (gaunami) iš:

  • Asmenų, pateikusių prašymą, skundą, pranešimą;
  • Valstybės ir savivaldybių institucijų, įstaigų, įmonių ir jų duomenų bazių;
  • Kitų asmenų, kai tai įpareigoja daryti galiojantys teisės aktai.

Duomenys gali būti perduodami:

  • Valstybės ir savivaldybių įstaigoms ir įmonėms, viešųjų paslaugų organizavimo ir teikimo, valstybės funkcijų vykdymo, viešojo administravimo ir teisės aktų nustatytų prievolių įgyvendinimo tikslais;
  • kitiems gavėjams, kai tai įpareigoja daryti galiojantys teisės aktai;

Kitais atvejais, esant asmens sutikimui arba atidžiai įvertinus duomenų teikimo ir gavimo tikslą, pagrindą ir ne daugiau nei duomenų, nei reikia tikslui pasiekti taip pat užtikrindama perduodamų duomenų saugumą.

Detalesnę informaciją apie vykdomą vaizdo stebėjimą, duomenų subjektų teisių įgyvendinimą ir kitą aktualią informaciją rasite interneto svetainės ASMENS DUOMENŲ APSAUGA puslapyje.

background

Šiaulietė sužibėjo Europos petankės čempionate

Liepos 13-17 dienomis Nyderlanduose, Hertogenbos mieste vyko Europos petankės vienetų, dvejetų bei mix čempionatas, kuriame „Šiaulių" petankės klubo atstovė Eugenija Karbočienė atstovavo Lietuvą vienetų ir moterų dvejeto varžybose. Šioje rungtyje dalyvavo dvidešimt šešių valstybių komandos.

Moterų dvejeto komandą sudarė Eugenija Karbočienė ir Kauno petankės klubo žaidėja Irma Bagdonavičienė, kurios vienintelės iš Pabaltijo šalių užėmė aukštą trečią vietą Europos čempionate. Šis pasiekimas - pirmas ir labai džiugus įvykis Lietuvos petankės sporto istorijoje.

Lietuvos moterų dvejetas kvalifikacijos etape iškovojo tris pergales iš penkių galimų (Lietuva-Lenkija 13:5; Lietuva-Graikija 13:4; Lietuva-Slovakija 13:7), pateko į aštuntfinalį, kuriame rezultatu 13:7 įveikė Latvijos komandą. Ketvirtfinalyje lietuvės susitiko su Suomijos komanda ir po įtemtos bei permainingos kovos, trukusios dvi valandas, šventė pergalę mūsiškės rezultatu 13:10.

Pusfinalyje Eugenijai ir Irmai teko pripažinti Monako komandos pranašumą (2:13), kuri ir tapo moterų dvejeto Europos čempione. Šiaulietei E. Karbočienei ir I. Bagdanavičienei buvo įteikti moterų dvejeto Europos čempionato bronzos medaliai. Apdovanojimo metu Lietuvos komanda pristatyta, kaip čempionato staigmena, nes mūsų šalyje yra tik 90 licencijuotų petankės žaidėjų.

Vienetų rungtyje E. Karbočienė kvalifikaciniame etape pelnė dvi pergales: prieš Škotijos ir Lenkijos atletes, vėliau šiaulietė susitiko su Anglijos atstove ir pralaimėjo rezultatu 10:11. Šis rezultatas suteikė galimybę dalyvauti vienetų Tautų taurės varžybose, kuriose Eugenija Karbočienė užėmė 5 vietą,

Tikimasi, kad pasiekti aukšti rezultatai prisidės populiarinant petankės sporto šaką ne tik Šiauliuose, bet ir visoje Lietuvoje.   

Sporto skyriaus vyr. specialistė Indrė Bubelytė

Akimirkos iš varžybų

Į komentarus neatsakome
Neteisingas
Neteisingas
captcha
Neteisingas