Paieška...
Išplėstinė paieška
Uždaryti
background

Šiaulių meras pasveikino „Auksinio scenos kryžiaus“ laureatą

Vienas svarbiausių Lietuvos teatralų apdovanojimų atkeliavo į Šiaulius.  „Auksinį scenos kryžių“ pelniusį Valstybinio Šiaulių dramos teatro aktorių pasveikino Šiaulių miesto meras.

Tarptautinę teatro dieną buvo įvertinti geriausi praėjusių metų teatro aktoriai ir pastatymai. Šį kartą „Auksinių scenos kryžių“ apdovanojimų ceremonija vyko Klaipėdoje. Šioje ceremonijoje trys nominacijos buvo susijusios su Šiauliais. Valstybinio Šiaulių dramos teatro aktorė Nomeda Bėčiūtė nominuota už Motinos vaidmenį spektaklyje „Patina“, aktorius  Severinas Norgaila – už Ivaro vaidmenį spektaklyje „Skraidantis Travolta“, o kostiumų dizaino nominacijoje nominuota Dovilė Gudačiauskaitė – už kostiumų dizainą mūsų teatro spektakliui „Found Found Found“. Ceremonijos metu paaiškėjo, kad apdovanojimas tikrai solidžioje nominacijoje – vyro vaidmuo – atiteko Severinui Norgailai. Iš pat ryto „Auksinio scenos kryžiaus“ laureatą pasveikino Šiaulių miesto meras Artūras Visockas.

„Puiki žinia ne tik Teatro bendruomenei, bet ir visiems Šiauliams. Mano žiniomis, tai yra pirmasis „Auksinis scenos kryžius“ atkeliavęs į mūsų miestą. Nuoširdžiai džiaugiuosi kuriančiais žmonėmis, kurių pastangos matomos ir vertinamos“, – sakė meras A. Visockas.

Severinas Norgaila tvirtina buvęs nustebintas šiuo apdovanojimu. Žinojo esąs nominuotas, bet ceremonijos dieną net negalvojo vykti į Klaipėdą, buvo suplanuotas filmavimas Vilniuje. Tik sulaukus primygtinių raginimų nepraleisti renginio, sukirbėjo mintis, kad šis kartas nemeluos.

Severinas Norgaila yra baigęs Estrados meno studijų programą tuometinio Šiaulių universiteto menų fakultete. 2014–2015 m. dirbo aktoriumi Kelmės mažajame teatre, o nuo 2016 m. sausio mėn. dirba aktoriumi Valstybiniame Šiaulių dramos teatre.

Viešųjų ryšių koordinatorius Vitalis Lebedis