Paieška...
Išplėstinė paieška
Uždaryti

siauliai.lt puslapyje naudojami slapukai

Mes naudojame trečiųjų šalių slapukus, kad suasmenintume turinį, skelbimus ir analizuotume svetainės srautą.

INFORMACIJA APIE ASMENS DUOMENŲ TVARKYMĄ

Duomenų valdytojas: 

Šiaulių miesto savivaldybės administracija (toliau - Savivaldybės administracija), kodas 188771865, Vasario 16-osios g. 62, LT-76295 Šiauliai, tel. +370 41  509 490, el. p. .

Duomenų tvarkymo tikslai. Jūsų asmens duomenys gali būti tvarkomi:

  • Savivaldybės funkcijų, paslaugų, įsipareigojimų ir sutarčių vykdymo tikslu, arba siekiant imtis veiksmų prieš sudarant sutartį;
  • kad būtų įvykdyta duomenų valdytojui taikoma teisinė prievolė;
  • siekiant teisėtų duomenų valdytojo arba trečiosios šalies interesų;
  • siekiant atlikti užduotį, vykdomą viešojo intereso labui arba vykdant duomenų valdytojui pavestas viešosios valdžios funkcijas.

Asmens duomenys (tame tarpe ir specialių kategorijų asmens duomenys) yra tvarkomi ir saugomi, vadovaujantis LR asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo, Reglamento nuostatomis bei kitais teisės aktais, reguliuojančiais asmens duomenų tvarkymą ir apsaugą.

Savivaldybės administracija užtikrina tvarkomų asmens duomenų saugumą įgyvendinusi visas būtinas technines ir organizacines priemones asmens duomenims apsaugoti nuo neteisėto sunaikinimo, atsitiktinio pakeitimo, atskleidimo ir nuo bet kokio neteisėto tvarkymo.

Duomenų tvarkymo teisinis pagrindas:

Asmens duomenys, atsižvelgiant į konkrečias situacijas, gali būti tvarkomi, vadovaujantis Reglamento 6 straipsnio 1 dalies a, b, c, d, e, f  punktais.

Duomenų saugojimo terminai:

Asmens duomenys Savivaldybės administracijoje saugomi ne ilgiau, nei to reikalauja duomenų tvarkymo tikslai, vadovaujantis teisės aktais, reglamentuojančiais asmens duomenų tvarkymą ir saugojimą.

Duomenys gali būti renkami (gaunami) iš:

  • Asmenų, pateikusių prašymą, skundą, pranešimą;
  • Valstybės ir savivaldybių institucijų, įstaigų, įmonių ir jų duomenų bazių;
  • Kitų asmenų, kai tai įpareigoja daryti galiojantys teisės aktai.

Duomenys gali būti perduodami:

  • Valstybės ir savivaldybių įstaigoms ir įmonėms, viešųjų paslaugų organizavimo ir teikimo, valstybės funkcijų vykdymo, viešojo administravimo ir teisės aktų nustatytų prievolių įgyvendinimo tikslais;
  • kitiems gavėjams, kai tai įpareigoja daryti galiojantys teisės aktai;

Kitais atvejais, esant asmens sutikimui arba atidžiai įvertinus duomenų teikimo ir gavimo tikslą, pagrindą ir ne daugiau nei duomenų, nei reikia tikslui pasiekti taip pat užtikrindama perduodamų duomenų saugumą.

Detalesnę informaciją apie vykdomą vaizdo stebėjimą, duomenų subjektų teisių įgyvendinimą ir kitą aktualią informaciją rasite interneto svetainės ASMENS DUOMENŲ APSAUGA puslapyje.

background

Šiaulių miesto medikams skambėjo muzika, sveikinimai ir padėkos žodžiai

Nuo darbo dienos pradžios socialinė erdvėje mirgėjo virtualūs sveikinimai medikams, jų profesinės dienos proga. Vienas iš jų – vaizdo siužetas su Šiaulių mero Artūro Visocko ir žinomų šiauliečių padėkomis ir linkėjimais medikams. „Medicinos darbuotojų dienos proga, noriu palinkėti kiekvienam iš 3300 medikų, kurie dirba Šiauliuose, asmeninės sėkmės ir, be jokios abejonės, sėkmės Jūsų darbuose!“– sveikino meras.

 

Lietuvos regioninių džiazo festivalių organizatoriai medicinos darbuotojus sveikino netradiciškai. Šiaulių JAZZ festivalio organizatorių rūpesčiu 11 val. prie Šiaulių centro poliklinikos ir greitosios medicinos pagalbos stoties atvyko Šiaulių–Klaipėdos gitaristas Vykintas A. Jasaitis ir pianistas Martynas Šiaulys, kurie medikams dovanojo pasaulyje gerai žinomas džiazo melodijas bei savo kūrybos kompozicijas.

Radę laisvesnę akimirką, muzikinės dovanos medicinos darbuotojai klausėsi lauke ar prie atvirų langų. Muzikantams medicinos darbuotojai atsidėkojo aplodismentais ir gėlių žiedais.

14 val. džiazo duetas muzikines dovanas dalino ir Šiaulių miesto savivaldybės globos namuose, kur irgi vyko pasiruošimas vakcinavimo procesui. Šiaulių JAZZ festivalio organizatoriai pažadėjo, kad šie atlikėjai muzikuos ir XX „Šiauliai Jazz 2021“ festivalyje.

Prieš pietų pertrauką, bulvare nuo Žemaitės g. buvo galima išvysti Šiaulių pučiamųjų orkestrą, kuris muzikuojant žygiavo iki Prisikėlimo aikštės. 12 val. iš aikštės prasidėjo tiesioginė, specialaus muzikinio sveikinimo medikams, transliacija. Šią muzikinę dovaną parengė Šiaulių miesto koncertinė įstaiga „Saulė“.

Galimybe vėl muzikuoti gyvai su orkestru džiaugėsi Šiaulių pučiamųjų orkestro vadovas S. Vaičiulionis, kuris medikams linkėjo kantrybės jų nelengvame darbe. Koncerto vedėja Raimonda Sližienė linkėjo optimizmo ir ištvermės medikams, jų pacientams ir visiems šiauliečiams.

„Mes visi esame vieni su kitais labai susiję. Net ir būdamas didelėje bėdoje, stipriai sirgdamas žmogus turi stengtis skleisti pozityvias mintis. Jei jis ateis su gera intencija, su pasitikėjimu medikais, tai ir žmogus, kuris dirba medicinos srityje, darys viską, ką gali geriausiai. Juk jis irgi nori labai mums padėti“, – įsitikinusi Raimonda.

Sveikinimo koncerto įrašą galite peržiūrėti Koncertinės įstaigos „Saulė“ feisbuko paskyroje.

Nuotraukų autoriai: Remigijus Ruokis ir Artūras Staponkus