Paieška...
Išplėstinė paieška
Uždaryti
background

Šiaulių miesto savivaldybės globos namai atšventė 30-ąjį gimtadienį

2024 m. balandžio 17 d. Šiaulių miesto savivaldybės globos namai atšventė 30-ąjį gimtadienį.

Į svarbią šventę susirinko ne tik Globos namų bendruomenės nariai, bet ir gausus būrys svečių, kurie per dešimtmečius yra tapę gerais draugais. Šventiniame vakare Globos namų bendruomenę sveikino socialinės apsaugos ir darbo viceministras Martynas Šiurkus, Seimo narių Stasio Tumėno ir Domo Griškevičiaus atstovai, bei Šiaulių miesto mero patarėjas Vincas Urbonavičius drauge su Socialinių paslaugų skyriaus vedėja Ramute Pilypiene.

Renginio metu Globos namų direktorė Danutė Akaveckienė visiems susirinkusiems priminė Globos namų istorijos pradžią, kad 1994 metais Šiaulių miesto savivaldybės globos namai buvo įkurti gydytojo Julijono Šalkauskio namų pastate, kaip katalikiškos pakraipos senelių globos namai. Įstaigos steigėjais buvo Šiaulių vyskupija ir katalikių moterų organizacija „Caritas”, o 1998 metais Globos namai tapo Šiaulių miesto savivaldybės biudžetine įstaiga. Pirmaisiais mėnesiais įstaiga turėjo tik 5 socialinių paslaugų gavėjus ir 8 specialistus, praėjus 30 metų Šiaulių miesto savivaldybės globos namuose socialines paslaugas gauna 500 socialinių paslaugų gavėjų, o įstaigoje dirba 170 specialistų komanda.

Sveikinimo kalbose įstaigos vadovė ir svečiai dėkojo Globos namų specialistų komandai, kurios tikslas ne tik pagalba kiekvienam kuriam jos reikia, bet ir didelė meilė žmogui. Renginio metu Globos namuose dirbantiems specialistams įteiktos socialinės apsaugos ir darbo viceministro Martyno Šiurkaus, Seimo narių Stasio Tumėno, Domo Griškevičiaus, Šiaulių miesto mero ir Administracijos direktoriaus padėkos.

Globos namų bendruomenei ir šventinio vakaro svečiams muzikinę programą dovanojo Globos namų, dienos centro „Spalvų muzikos orkestras", operos solistas Egidijus Bavikinas, Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų mokyklos akordeonistai Jonas Vozbutas, Gabrielius Ružas ir atlikėja Gabrielė Lekaitė.

 Šventinį vakarą vainikavo vaikų ir jaunimo šokių ansamblio „Šėltinis“ ir žaviųjų „Ekstreme“ gatvės šokių mokyklos šokėjų pasirodymai.

 

Šiaulių miesto savivaldybės globos namų informacija
Į komentarus neatsakome
Neteisingas
Neteisingas
captcha
Neteisingas