Paieška...
Išplėstinė paieška
Uždaryti

siauliai.lt puslapyje naudojami slapukai

Mes naudojame trečiųjų šalių slapukus, kad suasmenintume turinį, skelbimus ir analizuotume svetainės srautą.

INFORMACIJA APIE ASMENS DUOMENŲ TVARKYMĄ

Duomenų valdytojas: 

Šiaulių miesto savivaldybės administracija (toliau - Savivaldybės administracija), kodas 188771865, Vasario 16-osios g. 62, LT-76295 Šiauliai, tel. +370 41  509 490, el. p. .

Duomenų tvarkymo tikslai. Jūsų asmens duomenys gali būti tvarkomi:

  • Savivaldybės funkcijų, paslaugų, įsipareigojimų ir sutarčių vykdymo tikslu, arba siekiant imtis veiksmų prieš sudarant sutartį;
  • kad būtų įvykdyta duomenų valdytojui taikoma teisinė prievolė;
  • siekiant teisėtų duomenų valdytojo arba trečiosios šalies interesų;
  • siekiant atlikti užduotį, vykdomą viešojo intereso labui arba vykdant duomenų valdytojui pavestas viešosios valdžios funkcijas.

Asmens duomenys (tame tarpe ir specialių kategorijų asmens duomenys) yra tvarkomi ir saugomi, vadovaujantis LR asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo, Reglamento nuostatomis bei kitais teisės aktais, reguliuojančiais asmens duomenų tvarkymą ir apsaugą.

Savivaldybės administracija užtikrina tvarkomų asmens duomenų saugumą įgyvendinusi visas būtinas technines ir organizacines priemones asmens duomenims apsaugoti nuo neteisėto sunaikinimo, atsitiktinio pakeitimo, atskleidimo ir nuo bet kokio neteisėto tvarkymo.

Duomenų tvarkymo teisinis pagrindas:

Asmens duomenys, atsižvelgiant į konkrečias situacijas, gali būti tvarkomi, vadovaujantis Reglamento 6 straipsnio 1 dalies a, b, c, d, e, f  punktais.

Duomenų saugojimo terminai:

Asmens duomenys Savivaldybės administracijoje saugomi ne ilgiau, nei to reikalauja duomenų tvarkymo tikslai, vadovaujantis teisės aktais, reglamentuojančiais asmens duomenų tvarkymą ir saugojimą.

Duomenys gali būti renkami (gaunami) iš:

  • Asmenų, pateikusių prašymą, skundą, pranešimą;
  • Valstybės ir savivaldybių institucijų, įstaigų, įmonių ir jų duomenų bazių;
  • Kitų asmenų, kai tai įpareigoja daryti galiojantys teisės aktai.

Duomenys gali būti perduodami:

  • Valstybės ir savivaldybių įstaigoms ir įmonėms, viešųjų paslaugų organizavimo ir teikimo, valstybės funkcijų vykdymo, viešojo administravimo ir teisės aktų nustatytų prievolių įgyvendinimo tikslais;
  • kitiems gavėjams, kai tai įpareigoja daryti galiojantys teisės aktai;

Kitais atvejais, esant asmens sutikimui arba atidžiai įvertinus duomenų teikimo ir gavimo tikslą, pagrindą ir ne daugiau nei duomenų, nei reikia tikslui pasiekti taip pat užtikrindama perduodamų duomenų saugumą.

Detalesnę informaciją apie vykdomą vaizdo stebėjimą, duomenų subjektų teisių įgyvendinimą ir kitą aktualią informaciją rasite interneto svetainės ASMENS DUOMENŲ APSAUGA puslapyje.

background

Šiaulių miesto SIC socialinės dirbtuvės pirmosios Lietuvoje į savo komandą priėmė Ukrainos pilietį.

Pagaliau šia naujiena galime pasidalinti su Jumis! Esame pirmosios socialinės dirbtuvės Lietuvoje, kurios į savo komandą priėmė Ukrainos pilietį. Dalinamės naujo mūsų dirbtuvių dalyvio Artur iš Ukrainos istorija.
Artur su močiute sutikome Všį Ukrainiečių integracijos centre MALVA. Jie atvyko iš kaimelio netoli Dnepropetrovsk miesto. Artur pasakoja, jog po mokyklos jis pasiliko gyventi namuose kur darbavosi šeimos ūkyje, padėjo tėvams, prižiūrėjo gyvulius.
Artur dar visai jaunas, jam tik 22 metai. Savo namus bei gimtinę jam teko palikti jau karui prasidėjus. Tačiau dar iki dabar jo akyse galime matyti baimę bei nežinomybę - o kas toliau? Ir kas bus su mano namais?
Tačiau, mūsų širdys džiaugiasi, kadangi šiuo metu Artur jaučiasi geriau. Vaikinas greitai pritapo prie dirbtuvių komandos bei supranta ir moka pasakyti keletą lietuviškų frazių, tokių kaip: ačiū, prašau, laba diena, labas rytas, viso gero.
Artur ši patirtis visai nauja. Kadangi Ukrainoje tokią negalią turintys asmenys būdavo astumiami. Tačiau čia, jis gali jaustis visuomenės dalimi. Gali bendrauti, dalintis mintimis, dirbti bei užsidirbti. O tai yra labai labai daug!
Šis jaunas vaikinas yra be galo darbštus, dirbtuvėse jis gamina rankdarbius bei dalyvauja valymo darbuose. Tad jau netrukus galėsime pasidalinti ir jo pirmaisiais pagamintais rankdarbiais.
Artur bei kitų dalyvių darbelius visada galite įsigyti užsukę į mūsų elektroninę parduotuvę: www.sicdirbtuves.com arba parašę mums asmeninę žinutę Facebook tinkle: https://www.facebook.com/SICsocialinesdirbtuves/
SIC socialinių dirbtuvių komanda
Į komentarus neatsakome
Neteisingas
Neteisingas
captcha
Neteisingas