Paieška...
Išplėstinė paieška
Uždaryti
background

Šiaulių teniso akademijoje lankėsi Tarptautinės teniso federacijos atstovas

Tarptautinės teniso federacijos (ITF) Vystymo vadovas Europai Vitoras Cabralis šiomis dienomis viešėjo ne tik Vilniuje Lietuvos teniso sąjungos surengtoje Baltijos šalių teniso trenerių konferencijoje, bet apsilankė ir Šiaulių teniso akademijoje.

Šiauliuose V. Cabralis susitiko su akademijos direktoriumi Mindaugu Šerepka, Šiaulių miesto savivaldybės Sporto skyriaus vedėju Gintaru Jasiūnu. Susitikime buvo aptarta ilgametė Šiaulių teniso akademijos patirtis organizuojant tarptautinius teniso turnyrus ir kitus renginius, daug dėmesio skirta akademijos trenerių kompetencijos ir kvalifikacijos kėlimui ir galimai ITF pagalbai tai darant. Savivaldybės atstovai svečiui pateikė informaciją apie miesto indėlį į akademijos veiklą, kalbėjo apie planus palaipsniui renovuoti akademijos pastatą ir infrastruktūrą. 

„Ne tik apsikeitėme naujausia informacija, tačiau aptarėme ir kelis galimus konkrečius projektus. Kaip pavyzdį galiu paminėti perspektyviausių Baltijos šalių jaunųjų tenisininkų stovyklą, kurią ITF norėtų surengti mūsų miesto teniso akademijoje. Šį projektą finansuotų tarptautinė federacija, – pasakoja M. Šerepka.

Šiaulių teniso akademijos vadovas pasidžiaugė ir tuo, kad akademijos treneris ir Lietuvos vyrų teniso rinktinės kapitonas Šarūnas Kulnys ITF dėka vyks į teniso trenerių mokymus Kolumbijoje.

Viešųjų ryšių koordinatorius Vitalis Lebedis