Paieška...
Išplėstinė paieška
Uždaryti

siauliai.lt puslapyje naudojami slapukai

Mes naudojame trečiųjų šalių slapukus, kad suasmenintume turinį, skelbimus ir analizuotume svetainės srautą.

INFORMACIJA APIE ASMENS DUOMENŲ TVARKYMĄ

Duomenų valdytojas: 

Šiaulių miesto savivaldybės administracija (toliau - Savivaldybės administracija), kodas 188771865, Vasario 16-osios g. 62, LT-76295 Šiauliai, tel. +370 41  509 490, el. p. .

Duomenų tvarkymo tikslai. Jūsų asmens duomenys gali būti tvarkomi:

  • Savivaldybės funkcijų, paslaugų, įsipareigojimų ir sutarčių vykdymo tikslu, arba siekiant imtis veiksmų prieš sudarant sutartį;
  • kad būtų įvykdyta duomenų valdytojui taikoma teisinė prievolė;
  • siekiant teisėtų duomenų valdytojo arba trečiosios šalies interesų;
  • siekiant atlikti užduotį, vykdomą viešojo intereso labui arba vykdant duomenų valdytojui pavestas viešosios valdžios funkcijas.

Asmens duomenys (tame tarpe ir specialių kategorijų asmens duomenys) yra tvarkomi ir saugomi, vadovaujantis LR asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo, Reglamento nuostatomis bei kitais teisės aktais, reguliuojančiais asmens duomenų tvarkymą ir apsaugą.

Savivaldybės administracija užtikrina tvarkomų asmens duomenų saugumą įgyvendinusi visas būtinas technines ir organizacines priemones asmens duomenims apsaugoti nuo neteisėto sunaikinimo, atsitiktinio pakeitimo, atskleidimo ir nuo bet kokio neteisėto tvarkymo.

Duomenų tvarkymo teisinis pagrindas:

Asmens duomenys, atsižvelgiant į konkrečias situacijas, gali būti tvarkomi, vadovaujantis Reglamento 6 straipsnio 1 dalies a, b, c, d, e, f  punktais.

Duomenų saugojimo terminai:

Asmens duomenys Savivaldybės administracijoje saugomi ne ilgiau, nei to reikalauja duomenų tvarkymo tikslai, vadovaujantis teisės aktais, reglamentuojančiais asmens duomenų tvarkymą ir saugojimą.

Duomenys gali būti renkami (gaunami) iš:

  • Asmenų, pateikusių prašymą, skundą, pranešimą;
  • Valstybės ir savivaldybių institucijų, įstaigų, įmonių ir jų duomenų bazių;
  • Kitų asmenų, kai tai įpareigoja daryti galiojantys teisės aktai.

Duomenys gali būti perduodami:

  • Valstybės ir savivaldybių įstaigoms ir įmonėms, viešųjų paslaugų organizavimo ir teikimo, valstybės funkcijų vykdymo, viešojo administravimo ir teisės aktų nustatytų prievolių įgyvendinimo tikslais;
  • kitiems gavėjams, kai tai įpareigoja daryti galiojantys teisės aktai;

Kitais atvejais, esant asmens sutikimui arba atidžiai įvertinus duomenų teikimo ir gavimo tikslą, pagrindą ir ne daugiau nei duomenų, nei reikia tikslui pasiekti taip pat užtikrindama perduodamų duomenų saugumą.

Detalesnę informaciją apie vykdomą vaizdo stebėjimą, duomenų subjektų teisių įgyvendinimą ir kitą aktualią informaciją rasite interneto svetainės ASMENS DUOMENŲ APSAUGA puslapyje.

background

Šiaulių valstybinė kolegija – geriausiųjų penketuke!

Žurnalas „Reitingai“ pristatė 2022 metų skirtingų švietimo ir aukštojo mokslo institucijų reitingus bei vertinimus. Reitingas pristatomas jau aštuntą kartą. Valstybinių kolegijų reitingas šiemet atrodo taip:

1. Vilniaus kolegija (daugiau kaip 74,53 taško iš galimų surinkti 100 taškų).
2. Kauno kolegija surinko 70,11 taško.
3. Kauno technikos kolegija surinko 65,91 taško.
4. Lietuvos aukštoji jūreivystės mokykla surinko 62,74 taško;
5. Šiaulių valstybinė kolegija surinko 60,13 taško ir antrus metus iš eilės užima aukštą penktą poziciją.


Kolegijos buvo vertintos pagal keturis stambius parametrus (kiekvienas parametras sudarytas iš konkretesnių pokriterijų):
I. Studentai ir studijos
II. Alumnų kuriama pridėtinė vertė ir darbdavių vertinimai
III. Kolegijos akademinis personalas ir studijų bazės gerovė
IV. Konkuravimas tarptautinėje studijų erdvėje


Kaip sako Šiaulių valstybinės kolegijos direktorė dr. Lina Tamutienė, buvimas tarp 5 stipriausių valstybinių kolegijų iš tiesų yra puikus įvertinimas mūsų aukštajai mokyklai:
„Paskelbti reitingai patvirtina, kad dirbame nuosekliai, stabiliai ir išlaikome aukštas pozicijas. Tai puiki žinia visai aukštosios mokyklos bendruomenei, aiškus įrodymas, kad turime kuo didžiuotis“.
ŠVK – asmenybę auginančios patirtys!

Šiaulių valstybinės kolegijos informacija ir nuotraukos

Viešųjų ryšių koordinatorius Vitalis Lebedis