Paieška...
Išplėstinė paieška
Uždaryti
background

Šiaulių valstybinė kolegija kviečia į Atvirų durų dieną

Spalio 26 dieną Šiaulių valstybinė kolegija (ŠVK) organizuoja Atvirų durų dieną „ParagAUK studijų“– kviečia vyresnių gimnazijos klasių moksleivius kartu su studentais dalyvauti įvairių studijų programų paskaitose ir praktiniuose užsiėmimuose. 

Šiaulių valstybinės kolegijos studentai ir dėstytojai atveria auditorijų, laboratorijų, kabinetų duris ir siūlo galimybę moksleiviams ne tik pamatyti, kaip atrodo aukštosios mokyklos paskaita, bet ir patiems kartu su studentais aktyviai dalyvauti užsiėmimuose, atlikti užduotis, diskutuoti, kurti ir, žinoma, pasisemti naujų žinių. 

Moksleiviai kviečiami į abu kolegijos fakultetus – Sveikatos priežiūros (M. K. Čiurlionio g. 16A) bei Verslo ir technologijų (Aušros al. 40 ir Vilniaus g. 137). 

Atvirų durų diena „ParagAUK studijų“ – puiki galimybė apsilankyti aukštojoje mokykloje, ne tik susitikti su studentais, bet ir dirbti su jais vienoje komandoje, turiningai praleisti laiką ir sužinoti daugiau apie Šiauliuose rengiamus specialistus. 

Susidomėjusieji tą pačią dieną kviečiami ir į priėmimo konsultacijas, kuriose galės klausti visko apie 2024 metų priėmimą į aukštąsias mokyklas.

Siūlome daugiau kaip 40 paskaitų pasirinkimų! Vietų skaičius veiklose ribotas, paskubėkite registruotis, kad spalio 26 dieną galėtumėte kartu su bendraamžiais įsilieti į gausų Šiaulių valstybinės kolegijos studentų būrį! 

Registracija iki spalio 25 dienos vyksta čia: Sveikatos priežiūros fakultetas ir Verslo ir technologijų fakultetas, šiose nuorodose skelbiamas ir išsamus siūlomų užsiėmimų sąrašas.

Kilus klausimams, kviečiame susisiekti el. p. [email protected] arba tel. 8 615 60 180.

Renginio komunikacija socialiniame tinkle „Facebook“: https://www.facebook.com/events/609990194455045

Informaciją teikia Šiaulių valstybinės kolegija

Jaunimo reikalų koordinatorė (vyr. specialistė) Dalia Vietienė
Į komentarus neatsakome
Neteisingas
Neteisingas
captcha
Neteisingas