Paieška...
Išplėstinė paieška
Uždaryti

siauliai.lt puslapyje naudojami slapukai

Mes naudojame trečiųjų šalių slapukus, kad suasmenintume turinį, skelbimus ir analizuotume svetainės srautą.

INFORMACIJA APIE ASMENS DUOMENŲ TVARKYMĄ

Duomenų valdytojas: 

Šiaulių miesto savivaldybės administracija (toliau - Savivaldybės administracija), kodas 188771865, Vasario 16-osios g. 62, LT-76295 Šiauliai, tel. +370 41  509 490, el. p. .

Duomenų tvarkymo tikslai. Jūsų asmens duomenys gali būti tvarkomi:

  • Savivaldybės funkcijų, paslaugų, įsipareigojimų ir sutarčių vykdymo tikslu, arba siekiant imtis veiksmų prieš sudarant sutartį;
  • kad būtų įvykdyta duomenų valdytojui taikoma teisinė prievolė;
  • siekiant teisėtų duomenų valdytojo arba trečiosios šalies interesų;
  • siekiant atlikti užduotį, vykdomą viešojo intereso labui arba vykdant duomenų valdytojui pavestas viešosios valdžios funkcijas.

Asmens duomenys (tame tarpe ir specialių kategorijų asmens duomenys) yra tvarkomi ir saugomi, vadovaujantis LR asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo, Reglamento nuostatomis bei kitais teisės aktais, reguliuojančiais asmens duomenų tvarkymą ir apsaugą.

Savivaldybės administracija užtikrina tvarkomų asmens duomenų saugumą įgyvendinusi visas būtinas technines ir organizacines priemones asmens duomenims apsaugoti nuo neteisėto sunaikinimo, atsitiktinio pakeitimo, atskleidimo ir nuo bet kokio neteisėto tvarkymo.

Duomenų tvarkymo teisinis pagrindas:

Asmens duomenys, atsižvelgiant į konkrečias situacijas, gali būti tvarkomi, vadovaujantis Reglamento 6 straipsnio 1 dalies a, b, c, d, e, f  punktais.

Duomenų saugojimo terminai:

Asmens duomenys Savivaldybės administracijoje saugomi ne ilgiau, nei to reikalauja duomenų tvarkymo tikslai, vadovaujantis teisės aktais, reglamentuojančiais asmens duomenų tvarkymą ir saugojimą.

Duomenys gali būti renkami (gaunami) iš:

  • Asmenų, pateikusių prašymą, skundą, pranešimą;
  • Valstybės ir savivaldybių institucijų, įstaigų, įmonių ir jų duomenų bazių;
  • Kitų asmenų, kai tai įpareigoja daryti galiojantys teisės aktai.

Duomenys gali būti perduodami:

  • Valstybės ir savivaldybių įstaigoms ir įmonėms, viešųjų paslaugų organizavimo ir teikimo, valstybės funkcijų vykdymo, viešojo administravimo ir teisės aktų nustatytų prievolių įgyvendinimo tikslais;
  • kitiems gavėjams, kai tai įpareigoja daryti galiojantys teisės aktai;

Kitais atvejais, esant asmens sutikimui arba atidžiai įvertinus duomenų teikimo ir gavimo tikslą, pagrindą ir ne daugiau nei duomenų, nei reikia tikslui pasiekti taip pat užtikrindama perduodamų duomenų saugumą.

Detalesnę informaciją apie vykdomą vaizdo stebėjimą, duomenų subjektų teisių įgyvendinimą ir kitą aktualią informaciją rasite interneto svetainės ASMENS DUOMENŲ APSAUGA puslapyje.

background

Šiaulių vyskupijos Šeimos centre – konsultacijos poroms

Šiaulių vyskupijos Šeimos centras, įgyvendindamas projektą „Pasaulio karas ir taika prasideda šeimoje“ (šv. Motina Teresė), dalinai finansuojamą iš Šiaulių miesto savivaldybės biudžeto lėšų, kviečia poras į konsultacijų ciklą, skirtą aptarti kasdienybėje pasitaikančias nesutarimų priežastis, nesusikalbėjimus, baimes. Detalesnė informacija apie konsultacijas - Projekto vykdytojo pranešime.

Gerbiamieji,

Per keletą metų paskutinių metų turėjome išties gausų būrį sužadėtinių, jų tarpe buvo ir jūsų pora.

Per tuos metus nuo Santuokos sakramento dienos praėjo nemažai dienų, kurias jūs gyvenote savo šeimos gyvenimą. Vienos iš jų gražesnės, kitos sunkesnės, tačiau tikime, kad sunkumai, kurie pasitaiko jūsų kelyje, būna įveikti judviejų abiejų pastangomis.

Norime pasiūlyti jums naujieną mūsų Šeimos centre – trijų susitikimų konsultacijas poroms, kurios lankė pas mus sužadėtinių kursus.

Tai 6 val. konsultacijų ciklas, kuriame aptarsime jūsų kasdienybę, pasitaikančias nesutarimų priežastis, nesusikalbėjimus, baimes. Parodysime metodikas ir būdus, kaip lengviausiai išeiti iš konfliktų ir ginčų. Gausite naudingos informacijos apie vaikų auklėjimą ir susikalbėjimą su tėvais, uošviais, anytomis. Konsultacijos metu spręsime jūsų tuo metu aktualiausią problemą, taip pat nagrinėsime iš kur kyla problemos, pažvelgsime į jūsų patirtis, lūkesčius ir priežastis, iš kur viskas kyla.

Po konsultacijų jūs visiškai kitaip pažvelgsite į pašaukimą šeimai, į savo sutuoktinį /-ę, į erzinančias jo / jos savybes, visiškai kitaip suprasite vienas kitą ir kitaip matysite jus supantį pasaulį. Pagerės emocinė sveikata, nuotaika, atsiras daugiau entuziazmo ir energijos.

Konsultacijas bus galima tęsti.

Kaip viskas vyks?

Jums reikia užpildyti registracijos formą https://forms.gle/ZiodZDCzEdiz6RtTA

Susisieksime su jumis nurodytais kontaktais ir sutarsime laiką pirmajam susitikimui.

Susitikimai vyks Šiaulių vyskupijos Šeimos centre (Tilžės g. 186, Šiauliai) arba on-line.

Susitikime turi dalyvauti abu sutuoktiniai.

Bus trys susitikimai po 2 val.

Konsultacijas ves Šeimotyros ekspertė, santykių konsultantė, mentorė Edita Gulbinienė, turinti 17 metų savanorystės su sužadėtiniais ir 16 metų darbo su šeimomis patirtį.

Laukiame jūsų registruojantis.