Paieška...
Išplėstinė paieška
Uždaryti
background

Šiauliuose praūžė R. Bagdono tarptautinis imtynių turnyras

Lapkričio 18–19 dienomis Šiaulių sporto gimnazijos sporto salėje vyko 21-ojo pasaulio čempiono Rimanto Bagdono tarptautinis imtynių turnyras, kuris pritraukė įspūdingą dalyvių ir žiūrovų ratą. Šis įvykis ne tik sukūrė neeilinę sportinės dvasios ir kovos džiaugsmo atmosferą, bet ir unikalią galimybę susitikti su skirtingų šalių talentais ir pasinerti į tarptautinį sporto ritmą. Turnyre dalyvavo sportininkai ir svečiai iš devynių valstybių: Suomijos, Estijos, Kazachstano, Korėjos, Didžiosios Britanijos, Lietuvos, Latvijos, Ukrainos ir Švedijos. Gimnazija išsiskyrė ne tik kaip sporto, bet ir kaip tarptautinio bendravimo epicentras, kuriame susitiko įvairių kultūrų sportininkai.

Šiaulių miesto savivaldybės meras Artūras Visockas, Lietuvos imtynių prezidentas Giedrius Dambrauskas, Sporto skyriaus vedėjas Gintaras Jasiūnas ir kiti garbūs svečiai lapkričio 18 d. atidarė 21-ąjį Pasaulio čempiono Rimanto Bagdono imtynių turnyrą. 

Meras Artūras Visockas pasidžiaugė, kad turnyras pritraukia dalyvius net iš tolimosios Azijos, iš Pietų Korėjos. A. Visockas paminėjo, kad Rimantas Bagdonas stipriai prisidėjo prie Šiaulių sporto gimnazijos atsiradimo ir imtynių puoselėjimo ne tik Šiauliuose, bet visoje Lietuvoje.

Lietuvos imtynių federacijos prezidentas įteikė prizą 2022 m. geriausiai imtynininkei Kamilei Gaučaitei ir rinktinės treneriui Aivarui Kaseliui.

Šiaulių sporto gimnazijos sportininkai neabejotinai pasiuntė galingą signalą apie savo pasirengimą ir norą kovoti Europos ir pasaulio čempionatų arenose dėl pačių aukščiausių apdovanojimų. Rezultatai ne tik liudija jų talentą, bet ir puikų trenerių Aivaro Kaselio, Tatsianos Bokhan, Gailos Stočkienės, Andriaus Stočkaus ir Laimučio Adomaičio darbą. Įdomu pastebėti, kaip šis turnyras sugrąžino kilnios kovos sporto dvasią į Šiaulių sporto gimnaziją.

Šiaulių sporto gimnazijos ir Šiaulių sporto centro „Atžalynas” sportininkų pasiekiamai:

  • Luka Stanelytė – 1 vieta (72 kg)
  • Iveta Česnauskaitė – 1 vieta (68 kg)
  • Adriana Danisevičiūtė – 3 vieta (50 kg)
  • Ugnė Laurinskytė – 3 vieta (59 KG)
  • Julita Ivanauskaitė – 3 vieta (68 kg)
  • Paulina Pavilionytė – 4 vieta (62 kg)
  • Gabija Dilytė – 1 vieta (50 kg)
  • Vestina Danisevičiūtė – 1 vieta (53 kg)
  • Gabrielė Dilytė – 3 vieta (62 kg)

Graikų–romėnų imtynių srityje išsiskyrė Artiomas Revtiukas, kuris pasiekė 2 vietą 63 kg kategorijoje. Jo pasirodymas liudija asmeninį talentą ir trenerio Laimučio Adomaičio kompetenciją ir atsidavimą savo darbui.

Turnyras sujungė sporto bendruomenę, skatino sportininkus siekti aukštų tikslų. Šis įvykis yra ne tik varžybos, bet ir sporto šventė, kurioje perspektyvą mato ateities talentai ir olimpiniai svajotojai. Šiaulių sporto gimnazijos bendruomenė didžiuojasi puikiais rezultatais, bendradarbiavimu, organizuojant tarptautinį sporto renginį.

Tęsiant tokią įkvepiančią tradiciją, ateityje žadama dar daugiau sportinių triumfų ir šlovingų akimirkų.

Taip pat kviečiame susipažinti su pasaulio čempiono Rimanto Bagdono biografija Stasio Petkaus režisuotame dokumentiniame filme „Rimantas Bagdonas. Pasaulio imtynių čempionas”

03:10 val. lapkričio 26 d. (sekmadienį)

LRT Televizija

19:30 val. lapkričio 23 d. (ketvirtadienį)

LRT PLIUS

14:35 val. lapkričio 24 d. (penktadienį)

LRT (HD)

05:00 val. lapkričio 27 d. (pirmadienį)

LRT PLIUS

Straipsnis parengtas pagal Šiaulių sporto gimnazijos pranešimą, www.sportogimnazija.lt.

Sporto skyriaus vyr. specialistė Indrė Bubelytė

Renginio fotografė Jurgita Račkauskienė

Į komentarus neatsakome
Neteisingas
Neteisingas
captcha
Neteisingas