Paieška...
Išplėstinė paieška
Uždaryti

siauliai.lt puslapyje naudojami slapukai

Mes naudojame trečiųjų šalių slapukus, kad suasmenintume turinį, skelbimus ir analizuotume svetainės srautą.

INFORMACIJA APIE ASMENS DUOMENŲ TVARKYMĄ

Duomenų valdytojas: 

Šiaulių miesto savivaldybės administracija (toliau - Savivaldybės administracija), kodas 188771865, Vasario 16-osios g. 62, LT-76295 Šiauliai, tel. +370 41  509 490, el. p. .

Duomenų tvarkymo tikslai. Jūsų asmens duomenys gali būti tvarkomi:

  • Savivaldybės funkcijų, paslaugų, įsipareigojimų ir sutarčių vykdymo tikslu, arba siekiant imtis veiksmų prieš sudarant sutartį;
  • kad būtų įvykdyta duomenų valdytojui taikoma teisinė prievolė;
  • siekiant teisėtų duomenų valdytojo arba trečiosios šalies interesų;
  • siekiant atlikti užduotį, vykdomą viešojo intereso labui arba vykdant duomenų valdytojui pavestas viešosios valdžios funkcijas.

Asmens duomenys (tame tarpe ir specialių kategorijų asmens duomenys) yra tvarkomi ir saugomi, vadovaujantis LR asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo, Reglamento nuostatomis bei kitais teisės aktais, reguliuojančiais asmens duomenų tvarkymą ir apsaugą.

Savivaldybės administracija užtikrina tvarkomų asmens duomenų saugumą įgyvendinusi visas būtinas technines ir organizacines priemones asmens duomenims apsaugoti nuo neteisėto sunaikinimo, atsitiktinio pakeitimo, atskleidimo ir nuo bet kokio neteisėto tvarkymo.

Duomenų tvarkymo teisinis pagrindas:

Asmens duomenys, atsižvelgiant į konkrečias situacijas, gali būti tvarkomi, vadovaujantis Reglamento 6 straipsnio 1 dalies a, b, c, d, e, f  punktais.

Duomenų saugojimo terminai:

Asmens duomenys Savivaldybės administracijoje saugomi ne ilgiau, nei to reikalauja duomenų tvarkymo tikslai, vadovaujantis teisės aktais, reglamentuojančiais asmens duomenų tvarkymą ir saugojimą.

Duomenys gali būti renkami (gaunami) iš:

  • Asmenų, pateikusių prašymą, skundą, pranešimą;
  • Valstybės ir savivaldybių institucijų, įstaigų, įmonių ir jų duomenų bazių;
  • Kitų asmenų, kai tai įpareigoja daryti galiojantys teisės aktai.

Duomenys gali būti perduodami:

  • Valstybės ir savivaldybių įstaigoms ir įmonėms, viešųjų paslaugų organizavimo ir teikimo, valstybės funkcijų vykdymo, viešojo administravimo ir teisės aktų nustatytų prievolių įgyvendinimo tikslais;
  • kitiems gavėjams, kai tai įpareigoja daryti galiojantys teisės aktai;

Kitais atvejais, esant asmens sutikimui arba atidžiai įvertinus duomenų teikimo ir gavimo tikslą, pagrindą ir ne daugiau nei duomenų, nei reikia tikslui pasiekti taip pat užtikrindama perduodamų duomenų saugumą.

Detalesnę informaciją apie vykdomą vaizdo stebėjimą, duomenų subjektų teisių įgyvendinimą ir kitą aktualią informaciją rasite interneto svetainės ASMENS DUOMENŲ APSAUGA puslapyje.

background

Tarptautinė karjeros ir įgūdžių formavimo konferencija „Išmok. Kurk. Veik“

JCI Šiauliai kviečia Šiaulių krašto jaunimą į projekto „Patirties perdavimo ir lyderystės įgūdžių ugdymo programa regionams „Aktyvaus pilietiškumo modelio plėtra”" baigiamąją konferenciją „Išmok. Kurk. Veik.“, vyksiančią 2023 m. gegužės 12 d., Šiauliuose.

Tarptautinė karjeros ir įgūdžių formavimo konferencija „Išmok. Kurk. Veik.“ padės lengviau atrasti ateities pasirinkimų kelią bei skatins ryžtingai ir tikslingai siekti svajonių.️

Programoje smagios praktinės patirtys, šiuolaikinio aktyvaus pilietiškumo pavyzdžiai, netradicinės sėkmės istorijos, Šiaulių krašto NVO pristatymas visuomenei ir savanorystės galimybės jaunimui.

Klausysimės, mokysimės, kursime ir veiksime kartu su tarptautine savo sričių profesionalų, motyvatorių, įkvėpėjų ir ekspertų komanda, kurią sudaro net 15 pranešėjų! Išgirsime lektorių iš Latvijos, Estijos, Didžiosios Britanijos ir JAV. Specialiai į šią konferenciją, susitikti su Šiaulių krašto jaunimu, atskrenda pripažintas savo šalyje, garsus visame pasaulyje JAV tarptautinis treneris ir mentorius, vienas iš TEDx veidų - Jay Johnson.

Konferencijos metu planuojama pasirašyti Šiaulių apskrities jaunimo ir su jaunimu dirbančių NVO jungtinę veiklos vykdymo ir bendradarbiavimo strategiją.

Tai ne tik lyderystės konferencija, bet ir savęs pažinimo bei tobulėjimo mokymai.

KAM SKIRTA? Nemokama konferencija skirta Šiaulių krašto jaunimui ir visiems norintiems.

KADA? 2023 m. gegužės 12 d. (penktadienį), 10:00-18:00 val.

KUR? Šiaulių kultūros centre (Aušros al. 31, Šiauliai)

KAIP? Norintiems dalyvauti registracija BŪTINA, užpildant šią anketą

Dalyvių skaičius ribotas. Pirmenybė teikiama prie projekto prisidėjusioms jaunimo grupėms ir organizacijoms bei laiku pateikus duomenis.

Nepamiršk: „Išmok + Kurk = Veik!“

Projektas yra Aktyvių piliečių fondo, finansuojamo EEE finansinio mechanizmo lėšomis, dalis.

Informaciją teikia JCI Šiauliai,  aktyvuspilietis.lt;  jci.lt

Jaunimo reikalų koordinatorė (vyr. specialistė) Dalia Vietienė
Į komentarus neatsakome
Neteisingas
Neteisingas
captcha
Neteisingas