Paieška...
Išplėstinė paieška
Uždaryti

siauliai.lt puslapyje naudojami slapukai

Mes naudojame trečiųjų šalių slapukus, kad suasmenintume turinį, skelbimus ir analizuotume svetainės srautą.

INFORMACIJA APIE ASMENS DUOMENŲ TVARKYMĄ

Duomenų valdytojas: 

Šiaulių miesto savivaldybės administracija (toliau - Savivaldybės administracija), kodas 188771865, Vasario 16-osios g. 62, LT-76295 Šiauliai, tel. +370 41  509 490, el. p. .

Duomenų tvarkymo tikslai. Jūsų asmens duomenys gali būti tvarkomi:

  • Savivaldybės funkcijų, paslaugų, įsipareigojimų ir sutarčių vykdymo tikslu, arba siekiant imtis veiksmų prieš sudarant sutartį;
  • kad būtų įvykdyta duomenų valdytojui taikoma teisinė prievolė;
  • siekiant teisėtų duomenų valdytojo arba trečiosios šalies interesų;
  • siekiant atlikti užduotį, vykdomą viešojo intereso labui arba vykdant duomenų valdytojui pavestas viešosios valdžios funkcijas.

Asmens duomenys (tame tarpe ir specialių kategorijų asmens duomenys) yra tvarkomi ir saugomi, vadovaujantis LR asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo, Reglamento nuostatomis bei kitais teisės aktais, reguliuojančiais asmens duomenų tvarkymą ir apsaugą.

Savivaldybės administracija užtikrina tvarkomų asmens duomenų saugumą įgyvendinusi visas būtinas technines ir organizacines priemones asmens duomenims apsaugoti nuo neteisėto sunaikinimo, atsitiktinio pakeitimo, atskleidimo ir nuo bet kokio neteisėto tvarkymo.

Duomenų tvarkymo teisinis pagrindas:

Asmens duomenys, atsižvelgiant į konkrečias situacijas, gali būti tvarkomi, vadovaujantis Reglamento 6 straipsnio 1 dalies a, b, c, d, e, f  punktais.

Duomenų saugojimo terminai:

Asmens duomenys Savivaldybės administracijoje saugomi ne ilgiau, nei to reikalauja duomenų tvarkymo tikslai, vadovaujantis teisės aktais, reglamentuojančiais asmens duomenų tvarkymą ir saugojimą.

Duomenys gali būti renkami (gaunami) iš:

  • Asmenų, pateikusių prašymą, skundą, pranešimą;
  • Valstybės ir savivaldybių institucijų, įstaigų, įmonių ir jų duomenų bazių;
  • Kitų asmenų, kai tai įpareigoja daryti galiojantys teisės aktai.

Duomenys gali būti perduodami:

  • Valstybės ir savivaldybių įstaigoms ir įmonėms, viešųjų paslaugų organizavimo ir teikimo, valstybės funkcijų vykdymo, viešojo administravimo ir teisės aktų nustatytų prievolių įgyvendinimo tikslais;
  • kitiems gavėjams, kai tai įpareigoja daryti galiojantys teisės aktai;

Kitais atvejais, esant asmens sutikimui arba atidžiai įvertinus duomenų teikimo ir gavimo tikslą, pagrindą ir ne daugiau nei duomenų, nei reikia tikslui pasiekti taip pat užtikrindama perduodamų duomenų saugumą.

Detalesnę informaciją apie vykdomą vaizdo stebėjimą, duomenų subjektų teisių įgyvendinimą ir kitą aktualią informaciją rasite interneto svetainės ASMENS DUOMENŲ APSAUGA puslapyje.

background

Tarptautinio švietimo mainų fondo „ERASMUS+“ projekto „Wedding Traditions, Cultural Awareness“, dalyvių patirtis Turkijoje

 

Šiaulių „Santarvės“ gimnazijos komanda 2022 m. lapkričio 5–11 dienomis dalyvavo tarptautinio švietimo mainų fondo „Erasmus+“ projekto „Wedding Traditions, Cultural Awareness“ susitikime Turkijoje,  Tirebolu meistelio , Tirebolu Anadolu Lisesi mokykloje.

Projekto partneriai – Ispanijos, Rumunijos, Slovakijos bei Lietuvos atstovai. Pagrindinis projekto tikslas – plėsti mokinių ir mokytojų žinias ir suvokimą apie vestuvių tradicijas pasaulyje, kultūrinį sąmoningumą, turtinti mokinių anglų kalbos žinias.

Visos savaitės darbotvarkė buvo aktyvi ir kupina įspūdžių. Pirmąją susitikimo dieną projekto dalyvius pasitiko Tirebolu Anadolu Lisesi mokiniai ir mokytojai tradicinių šokių ir dainų prisistatymu. Susitikome ir su  Erasmus+ projekto generaliniu inspektoriumi ir meru Tirebolu mieste.

Pažinome miestą ir jo kultūrą, virėme tradicinę turkišką kavą, aplankėme muziejų Giresun mieste. Mokiniai dirbo grupėse, atliko įvairias užduotis: rašė pakvietimus į vestuves, supažindino su tradicijomis ir atliko vestuvines dainas ir šokius, ragavome tradicinių patiekalų, kuriuos pagamino mokyklos bendruomenė. Vėliau kiekviena projekte dalyvaujanti šalis pristatė savo parengtas skaidres apie savo šalies vestuvines dainas. Mūsų projektą vainikavo turkų mokinių tradicinių vestuvinių rūbų, šokių ir henna vakarėlio pasirodymas.

 

Anglų k. mokytoja Kristina Mituzienė

Švietimo skyriaus vyr. specialistė Dainutė Dubinienė
Į komentarus neatsakome
Neteisingas
Neteisingas
captcha
Neteisingas