Paieška...
Išplėstinė paieška
Uždaryti

siauliai.lt puslapyje naudojami slapukai

Mes naudojame trečiųjų šalių slapukus, kad suasmenintume turinį, skelbimus ir analizuotume svetainės srautą.

INFORMACIJA APIE ASMENS DUOMENŲ TVARKYMĄ

Duomenų valdytojas: 

Šiaulių miesto savivaldybės administracija (toliau - Savivaldybės administracija), kodas 188771865, Vasario 16-osios g. 62, LT-76295 Šiauliai, tel. +370 41  509 490, el. p. .

Duomenų tvarkymo tikslai. Jūsų asmens duomenys gali būti tvarkomi:

  • Savivaldybės funkcijų, paslaugų, įsipareigojimų ir sutarčių vykdymo tikslu, arba siekiant imtis veiksmų prieš sudarant sutartį;
  • kad būtų įvykdyta duomenų valdytojui taikoma teisinė prievolė;
  • siekiant teisėtų duomenų valdytojo arba trečiosios šalies interesų;
  • siekiant atlikti užduotį, vykdomą viešojo intereso labui arba vykdant duomenų valdytojui pavestas viešosios valdžios funkcijas.

Asmens duomenys (tame tarpe ir specialių kategorijų asmens duomenys) yra tvarkomi ir saugomi, vadovaujantis LR asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo, Reglamento nuostatomis bei kitais teisės aktais, reguliuojančiais asmens duomenų tvarkymą ir apsaugą.

Savivaldybės administracija užtikrina tvarkomų asmens duomenų saugumą įgyvendinusi visas būtinas technines ir organizacines priemones asmens duomenims apsaugoti nuo neteisėto sunaikinimo, atsitiktinio pakeitimo, atskleidimo ir nuo bet kokio neteisėto tvarkymo.

Duomenų tvarkymo teisinis pagrindas:

Asmens duomenys, atsižvelgiant į konkrečias situacijas, gali būti tvarkomi, vadovaujantis Reglamento 6 straipsnio 1 dalies a, b, c, d, e, f  punktais.

Duomenų saugojimo terminai:

Asmens duomenys Savivaldybės administracijoje saugomi ne ilgiau, nei to reikalauja duomenų tvarkymo tikslai, vadovaujantis teisės aktais, reglamentuojančiais asmens duomenų tvarkymą ir saugojimą.

Duomenys gali būti renkami (gaunami) iš:

  • Asmenų, pateikusių prašymą, skundą, pranešimą;
  • Valstybės ir savivaldybių institucijų, įstaigų, įmonių ir jų duomenų bazių;
  • Kitų asmenų, kai tai įpareigoja daryti galiojantys teisės aktai.

Duomenys gali būti perduodami:

  • Valstybės ir savivaldybių įstaigoms ir įmonėms, viešųjų paslaugų organizavimo ir teikimo, valstybės funkcijų vykdymo, viešojo administravimo ir teisės aktų nustatytų prievolių įgyvendinimo tikslais;
  • kitiems gavėjams, kai tai įpareigoja daryti galiojantys teisės aktai;

Kitais atvejais, esant asmens sutikimui arba atidžiai įvertinus duomenų teikimo ir gavimo tikslą, pagrindą ir ne daugiau nei duomenų, nei reikia tikslui pasiekti taip pat užtikrindama perduodamų duomenų saugumą.

Detalesnę informaciją apie vykdomą vaizdo stebėjimą, duomenų subjektų teisių įgyvendinimą ir kitą aktualią informaciją rasite interneto svetainės ASMENS DUOMENŲ APSAUGA puslapyje.

background

Tarptautinis Josepho Achrono muzikos festivalis

Rugsėjo 4 –11 d.

Tai pirmasis tokio lygio muzikinis festivalis Šiauliuose – jame dalyvaus garsiausiose pasaulio scenose grojantys Austrijos, Japonijos, Šveicarijos ir Lietuvos atlikėjai.

Šešiuose festivalio koncertuose skambės J. Achrono kūryba, išgirsime ir tokių kompozitorių, kaip F. Mendelsson, J.Brahms, F. Shubert, A. Vivaldi, M. K .Č. Čiurlionio, F. Latėno, V. Bartulio muzikos kūrinių.

Festivalio programa neapsiribos vien Šiauliais: tauri muzika skambės Pakruojo ir Joniškio sinagogose.

Unikalaus festivalio atidarymas „Laiptų galerijoje“ sutampa su Žydų kultūros mėnesio renginiu –  Marijaus Jacovskio tapybos ir Adasos Skliutauskaitės piešinių parodomis. Muzikos ir dailės jungtis leis giliau pažinti turtingą Lietuvos žydų kultūrą.

Vienas festivalio koncertas skirtas visai šeimai. J. Achrono „Vaikiškoji siuita“ sužavės ir mažuosius, ir suaugusius. Žaismingojo kūrinio klausytojų „Laiptų galerijoje“  laukia saldus siurprizas.

Trumpai apie kompozitorių Jozefą Achroną

Joseph Achron (1886-1943), klasikinės muzikos litvakų kompozitorius. Jis gimė Lazdijuose, smuiku griežti pradėjo penkerių, o septynmetis jau koncertavo Varšuvoje. Pirmasis mokytojas jo tėvas Abraomas Achronas. Studijavo Sankt Peterburgo konservatorijoje L. Auerio smuiko klasėje, vėliau kompozicijos mokėsi pas Anatolijų Liadovą. Aktyviai dalyvavo Žydų muzikos draugijoje. Po pirmojo pasaulinio karo koncertavo visoje Europoje. 1922 gyveno Berlyne, paskui kelis mėnesius praleido Palestinoje. 1925 m. išvyko į JAV, įsikūrė Niujorke, kur dirbo smuiko mokytoju Westchester konservatorijoje. 1927 m. koncertavo kartu su Bostono simfoniniu orkestru. 1934 m. persikėlė gyventi į Holivudą, kūrė muziką filmams, pjeses styginiam kvartetui, smuikui bei toliau koncertavo. Nuo 1936 m. koncertavo kartu su Los Andželo filharmonijos orkestru. Joseph Achron  kūryba puikiai žinoma už Atlanto, o Europoje tik pamažu atrandama. Festivalis pristatys Lietuvoje dar negirdėtus muzikinius šedevrus.

Festivalio programą rasite „Laiptų galerijos“ Facebook paskyroje ir internetinėje svetainėje www. laiptai.com 

Achrono muzikos festivalio organizatoriai: VŠĮ „Ars Lituanica“ ir Šiaulių miesto kultūros centras „Laiptų galerija“.

Festivalio rėmėjas: Geros valios fondas.

Į komentarus neatsakome
Neteisingas
Neteisingas
captcha
Neteisingas