Paieška...
Išplėstinė paieška
Uždaryti

siauliai.lt puslapyje naudojami slapukai

Mes naudojame trečiųjų šalių slapukus, kad suasmenintume turinį, skelbimus ir analizuotume svetainės srautą.

INFORMACIJA APIE ASMENS DUOMENŲ TVARKYMĄ

Duomenų valdytojas: 

Šiaulių miesto savivaldybės administracija (toliau - Savivaldybės administracija), kodas 188771865, Vasario 16-osios g. 62, LT-76295 Šiauliai, tel. +370 41  509 490, el. p. .

Duomenų tvarkymo tikslai. Jūsų asmens duomenys gali būti tvarkomi:

  • Savivaldybės funkcijų, paslaugų, įsipareigojimų ir sutarčių vykdymo tikslu, arba siekiant imtis veiksmų prieš sudarant sutartį;
  • kad būtų įvykdyta duomenų valdytojui taikoma teisinė prievolė;
  • siekiant teisėtų duomenų valdytojo arba trečiosios šalies interesų;
  • siekiant atlikti užduotį, vykdomą viešojo intereso labui arba vykdant duomenų valdytojui pavestas viešosios valdžios funkcijas.

Asmens duomenys (tame tarpe ir specialių kategorijų asmens duomenys) yra tvarkomi ir saugomi, vadovaujantis LR asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo, Reglamento nuostatomis bei kitais teisės aktais, reguliuojančiais asmens duomenų tvarkymą ir apsaugą.

Savivaldybės administracija užtikrina tvarkomų asmens duomenų saugumą įgyvendinusi visas būtinas technines ir organizacines priemones asmens duomenims apsaugoti nuo neteisėto sunaikinimo, atsitiktinio pakeitimo, atskleidimo ir nuo bet kokio neteisėto tvarkymo.

Duomenų tvarkymo teisinis pagrindas:

Asmens duomenys, atsižvelgiant į konkrečias situacijas, gali būti tvarkomi, vadovaujantis Reglamento 6 straipsnio 1 dalies a, b, c, d, e, f  punktais.

Duomenų saugojimo terminai:

Asmens duomenys Savivaldybės administracijoje saugomi ne ilgiau, nei to reikalauja duomenų tvarkymo tikslai, vadovaujantis teisės aktais, reglamentuojančiais asmens duomenų tvarkymą ir saugojimą.

Duomenys gali būti renkami (gaunami) iš:

  • Asmenų, pateikusių prašymą, skundą, pranešimą;
  • Valstybės ir savivaldybių institucijų, įstaigų, įmonių ir jų duomenų bazių;
  • Kitų asmenų, kai tai įpareigoja daryti galiojantys teisės aktai.

Duomenys gali būti perduodami:

  • Valstybės ir savivaldybių įstaigoms ir įmonėms, viešųjų paslaugų organizavimo ir teikimo, valstybės funkcijų vykdymo, viešojo administravimo ir teisės aktų nustatytų prievolių įgyvendinimo tikslais;
  • kitiems gavėjams, kai tai įpareigoja daryti galiojantys teisės aktai;

Kitais atvejais, esant asmens sutikimui arba atidžiai įvertinus duomenų teikimo ir gavimo tikslą, pagrindą ir ne daugiau nei duomenų, nei reikia tikslui pasiekti taip pat užtikrindama perduodamų duomenų saugumą.

Detalesnę informaciją apie vykdomą vaizdo stebėjimą, duomenų subjektų teisių įgyvendinimą ir kitą aktualią informaciją rasite interneto svetainės ASMENS DUOMENŲ APSAUGA puslapyje.

background

Tarptautinis regbio turnyras „Šiauliai 7s“: kiekviena pergalė – aukso vertės

Aukščiausio lygio regbis grįžta į Šiaulius! Jau trečiasis tarptautinis regbio-7 turnyras „Šiauliai 7s“ Saulės mieste suburs Lietuvos, Latvijos, Lenkijos ir Ukrainos komandas. Turnyro organizatoriai, regbio klubas „Baltrex“, pažada - gegužės 13 dieną Šiaulių regbio akademijos stadione bus karšta, tad visi neabejingi regbio sporto šakai tiesiog privalo išvysti įspūdingas itin pajėgių klubų bei rinktinių kovas.

Turnyro idėja gimė 2020 metais, planuojant minėti regbio klubo „Baltrex“ 30-ąjį jubiliejų. Dėl tuomet pasaulį sukausčiusios pandemijos regbio šventę teko nukelti į 2021-uosius.  Šiemet įvyks jau trečiasis „Šiauliai 7s“ turnyras.

„Šiauliai – Lietuvos regbio sostinė, tad miestas tiesiog privalėjo turėti prestižinį regbio turnyrą. Smagu, kad turnyras auga, o žinia apie Šiauliuose rengiamą aukšto lygio turnyrą sklinda vis plačiau. Pirmus dvejus metus turnyre dalyvavo po šešias komandas, šiemet komandų skaičius išaugo iki aštuonių. Dalyvių aštuntukas – labai pajėgus, komandų lygis – panašus, tad itin intriguojančias kovas žiūrovai išvys jau nuo pirmųjų ketvirtfinalių“, - pasakojo turnyro organizatorius, klubo „Baltrex“ direktorius Edmundas Ščavinskas.

Trečiajame regbio-7 turnyre „Šiauliai 7s“ dalyvaus pernai metų turnyro čempionai – regbio klubas „Baltrex-Šiauliai“, regbio sporto klubo „Vairas“ klubo komanda „RV Transport-Ilunch“, praėjusių metų bronzos laimėtojai – Kauno „Ąžuolas“, Latvijos regbio klubai „Livonia“ ir „Miesnieki“, Lenkijos pirmoji ir antroji regbio-7 rinktinės bei Ukrainos rinktinė, kuri pirmajame „Šiauliai 7s“ turnyre iškovojo trečią vietą.

„Kadangi šiemet nemažai naujų dalyvių ir negalime objektyviai suskirstyti komandų pagal reitingą, todėl šią savaitę vykdysime gyvai (online) burtų traukimo ceremoniją, po kurios paaiškės, kaip komandos išsirikiuos nuo pirmos iki aštuntos vietos. Tada dalyviai bus suskirstyti į keturias poras. Turnyro sistema neleis tinginiauti. Žaisime minuso sistema: komandos, pralaimėjusios pirmuosius mačus toliau kovoja dėl 5-8 vietų ir tuo pačiu dėl mažosios taurės, komandos, laimėjusios pirmuosius mačus – tęsia kovą dėl prizinių vietų ir didžiosios taurės. Kiekvienas mačas bus aukso vertės“, - turnyro sistemą aiškino E. Ščavinskas.

Edmundas Ščavinskas pasakoja, kad pernai „Šiauliai 7s“ turnyro nugalėtojai „Baltrex-Šiauliai“ regbininkai ir šiemet nusiteikę kautis tik dėl aukščiausių apdovanojimų.

„Žaidėjai išsigydė traumas, komanda – geros sportinės formos, laimėjome Lietuvos regbio-7 čempionatą. Didžioji mūsų klubo dalis sudaro Lietuvos regbio-7 rinktinės pagrindą ir ruošiasi Europos čempionatui. Tad ,net ir į „Šiauliai 7s“ turnyrą susirinkus kur kas grėsmingesniems varžovams, tikimės pakartoti praėjusių metų čempionišką žygį“, - tikslus vardijo regbio klubo „Baltrex“ direktorius.

Susirinkusiems žiūrovams nuobodžiauti neleis puikiai futbolo padangėje žinomas renginių vedėjas Nedas Rupšys, už pulto sėdės DJ Nionis, o gerą muzikinę nuotaiką palaikys nuostabaus balso savininkė Agnė Michalenkovaitė. Jauniesiems regbio gerbėjams taip pat netrūks pramogų – jie smagiai galės laiką leisti šokinėdami ant batuto.

„Turėjome idėją – surinkti šiaulietišką organizacinį kolektyvą ir džiaugiamės, kad mums pavyko tai padaryti. Mūsų mieste labai daug profesionalų, su kuriais malonu dirbti. Stengėmės apie viską pagalvoti, pasimokyti iš ankstesnių metų, jei kas buvo ne taip, ir šiemet padaryti viską dar geriau. Kviečiame atvykti į regbio turnyrą, kuris bus įsimintinas ir regbio bendruomenei, ir kitiems šiauliečiams bei miesto svečiams“, - pasakojo E. Ščavinskas.

Bilietus į tarptautinį regbio turnyrą „Šiauliai 7s“ galite įsigyti:

https://www.ticketmarket.lt/lt/e/renginys/tarptautinis-regbio-turnyras-siauliai7-bilietai?fbclid=IwAR3510A-ZpDqpktzPYhFrgVLRaTogQZ8rHMZwdPjV2_Mu4cVzIqufCWOz2g

Primename, kad bilietus įsigiję asmenys, tuo pačiu paremia Ukrainos regbio komandą, kuri dalyvaus „Šiauliai 7s“.

Moksleiviams, pateikusiems mokinio pažymėjimą, renginys NEMOKAMAS.

Renginio pradžia – gegužės 13 d. 13 val. (kvalifikacinės varžybos).

Finalai nuo 17 val.

Apdovanojimai nuo 19 val.

Spaudos konferencija (žiūrėti nuo 32 min.):

https://www.youtube.com/watch?v=z6IquOlhDPk

Sporto skyriaus vyr. specialistė Indrė Bubelytė
Į komentarus neatsakome
Neteisingas
Neteisingas
captcha
Neteisingas