tarptautinį sveikatinimo projektą „Kur veda ženklai? Atraskime kelią drauge!“. Projekto tikslas: stiprinti ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų sveikatos įpročius, pasitelkiant „ženklus“ (simbolius, paveikslėlius) kaip vaikams suprantamą orientyrą judėjimui, mitybai, poilsiui ir saugiam elgesiui. Dalyviai buvo ne tik Lietuvos, bet ir Graikijos šalių atstovai. Projektas aktualus, nes padeda vaikams suprantamai ir patraukliai ugdytis sveikos gyvensenos bei saugaus elgesio įgūdžius. Projekto metu vaikai dalyvavo įvairiose sveikatinimo veiklose, įgijo naujų žinių ir praktinių patirčių, stiprino savarankiškumo, bendradarbiavimo bei atsakingo elgesio gebėjimus. Projektas padėjo vaikams geriau suprasti, kodėl svarbu judėti, sveikai maitintis, ilsėtis ir saugiai elgtis kasdienėje veikloje. Džiaugiamės, kad projektas vaikams dovanojo daug džiugių akimirkų, prasmingų patirčių ir padėjo augti sveikesniems, smalsesniems bei sąmoningesniems.
Tarptautinį projektą organizavo „Kur veda ženklai? Atraskime kelią drauge“ Šiaulių Petro Avižonio ugdymo centro mokytojos A.Žvigaitienė, J.Kvietkauskienė ir D.Kantauskienė(nuotraukų ir straipsnio autorės).