Paieška...
Išplėstinė paieška
Uždaryti

siauliai.lt puslapyje naudojami slapukai

Mes naudojame trečiųjų šalių slapukus, kad suasmenintume turinį, skelbimus ir analizuotume svetainės srautą.

INFORMACIJA APIE ASMENS DUOMENŲ TVARKYMĄ

Duomenų valdytojas: 

Šiaulių miesto savivaldybės administracija (toliau - Savivaldybės administracija), kodas 188771865, Vasario 16-osios g. 62, LT-76295 Šiauliai, tel. +370 41  509 490, el. p. .

Duomenų tvarkymo tikslai. Jūsų asmens duomenys gali būti tvarkomi:

  • Savivaldybės funkcijų, paslaugų, įsipareigojimų ir sutarčių vykdymo tikslu, arba siekiant imtis veiksmų prieš sudarant sutartį;
  • kad būtų įvykdyta duomenų valdytojui taikoma teisinė prievolė;
  • siekiant teisėtų duomenų valdytojo arba trečiosios šalies interesų;
  • siekiant atlikti užduotį, vykdomą viešojo intereso labui arba vykdant duomenų valdytojui pavestas viešosios valdžios funkcijas.

Asmens duomenys (tame tarpe ir specialių kategorijų asmens duomenys) yra tvarkomi ir saugomi, vadovaujantis LR asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo, Reglamento nuostatomis bei kitais teisės aktais, reguliuojančiais asmens duomenų tvarkymą ir apsaugą.

Savivaldybės administracija užtikrina tvarkomų asmens duomenų saugumą įgyvendinusi visas būtinas technines ir organizacines priemones asmens duomenims apsaugoti nuo neteisėto sunaikinimo, atsitiktinio pakeitimo, atskleidimo ir nuo bet kokio neteisėto tvarkymo.

Duomenų tvarkymo teisinis pagrindas:

Asmens duomenys, atsižvelgiant į konkrečias situacijas, gali būti tvarkomi, vadovaujantis Reglamento 6 straipsnio 1 dalies a, b, c, d, e, f  punktais.

Duomenų saugojimo terminai:

Asmens duomenys Savivaldybės administracijoje saugomi ne ilgiau, nei to reikalauja duomenų tvarkymo tikslai, vadovaujantis teisės aktais, reglamentuojančiais asmens duomenų tvarkymą ir saugojimą.

Duomenys gali būti renkami (gaunami) iš:

  • Asmenų, pateikusių prašymą, skundą, pranešimą;
  • Valstybės ir savivaldybių institucijų, įstaigų, įmonių ir jų duomenų bazių;
  • Kitų asmenų, kai tai įpareigoja daryti galiojantys teisės aktai.

Duomenys gali būti perduodami:

  • Valstybės ir savivaldybių įstaigoms ir įmonėms, viešųjų paslaugų organizavimo ir teikimo, valstybės funkcijų vykdymo, viešojo administravimo ir teisės aktų nustatytų prievolių įgyvendinimo tikslais;
  • kitiems gavėjams, kai tai įpareigoja daryti galiojantys teisės aktai;

Kitais atvejais, esant asmens sutikimui arba atidžiai įvertinus duomenų teikimo ir gavimo tikslą, pagrindą ir ne daugiau nei duomenų, nei reikia tikslui pasiekti taip pat užtikrindama perduodamų duomenų saugumą.

Detalesnę informaciją apie vykdomą vaizdo stebėjimą, duomenų subjektų teisių įgyvendinimą ir kitą aktualią informaciją rasite interneto svetainės ASMENS DUOMENŲ APSAUGA puslapyje.

background

Teisingai vystoma sporto politika pradeda duoti rezultatus

Šiaulių Sporto gimnazijos sportininkai sėkmingai pasirodė Europos imtynių U17 čempionate, kuris vyko Bukarešte (Rumunija).

3 vietą ir bronzos medalį iškovojo Eimantas Andriuška  ( 60 kg svorio kategorija ). Vaikino treneris -  Laimutis Adomaitis;

5 vietą užėmė Ugnė Laurinskytė ( 61 kg svorio kategorija), treneriai Tatsiana Bokhan ir Aivaras Kaselis;

7 vietą – Iveta Česnauskaitė ( 69 kg svorio kategorija ), treneriai Tatsiana Bokhan ir Aivaras Kaselis;

14 vietą – Julita Ivanauskaitė ( 65 kg svorio kategorija ), treneriai Tatsiana Bokhan ir Aivaras Kaselis.

Šiame čempionate dalyvavo ir pergales iškovojo Šiaulių sporto gimnazijoje besitreniruojančios Ukrainos moterų imtynių rinktinės merginos:

Europos čempionės titulą iškovojo Anastasiia Polska ( 43 kg svorio kategorija );

3 vietą  Daria Konstantynova  ( 65 kg svorio kategorija ).

Šiuo metu Šiaulių  sporto gimnazijoje  merginas treniruoja treneriai  - Tatsiana Bokhan, Aivaras Kaselis ir Andrius Stočkus.

Sportininkus ir trenerius pasveikino Šiaulių miesto meras Artūras Visockas, kuris pasidžiaugė, kad  teisingai sukurta ir vystoma infrastruktūra atneša pirmuosius vaisius. Toks aukštas pasiekimas, kaip  Eimanto Andriuškos, Šiauliuose buvo tik prieš 17 metų.

Sporto gimnazijos direktorius Andrius Stočkus pasidžiaugė gimnazijoje sportuojančiais Ukrainos sportininkais, kurie motyvuoja mūsų gimnazistus siekti aukštesnių rezultatų.

 

Sporto skyriaus vyr. specialistė Lina Janauskienė
Į komentarus neatsakome
Neteisingas
Neteisingas
captcha
Neteisingas