Paieška...
Išplėstinė paieška
Uždaryti

siauliai.lt puslapyje naudojami slapukai

Mes naudojame trečiųjų šalių slapukus, kad suasmenintume turinį, skelbimus ir analizuotume svetainės srautą.

INFORMACIJA APIE ASMENS DUOMENŲ TVARKYMĄ

Duomenų valdytojas: 

Šiaulių miesto savivaldybės administracija (toliau - Savivaldybės administracija), kodas 188771865, Vasario 16-osios g. 62, LT-76295 Šiauliai, tel. +370 41  509 490, el. p. .

Duomenų tvarkymo tikslai. Jūsų asmens duomenys gali būti tvarkomi:

  • Savivaldybės funkcijų, paslaugų, įsipareigojimų ir sutarčių vykdymo tikslu, arba siekiant imtis veiksmų prieš sudarant sutartį;
  • kad būtų įvykdyta duomenų valdytojui taikoma teisinė prievolė;
  • siekiant teisėtų duomenų valdytojo arba trečiosios šalies interesų;
  • siekiant atlikti užduotį, vykdomą viešojo intereso labui arba vykdant duomenų valdytojui pavestas viešosios valdžios funkcijas.

Asmens duomenys (tame tarpe ir specialių kategorijų asmens duomenys) yra tvarkomi ir saugomi, vadovaujantis LR asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo, Reglamento nuostatomis bei kitais teisės aktais, reguliuojančiais asmens duomenų tvarkymą ir apsaugą.

Savivaldybės administracija užtikrina tvarkomų asmens duomenų saugumą įgyvendinusi visas būtinas technines ir organizacines priemones asmens duomenims apsaugoti nuo neteisėto sunaikinimo, atsitiktinio pakeitimo, atskleidimo ir nuo bet kokio neteisėto tvarkymo.

Duomenų tvarkymo teisinis pagrindas:

Asmens duomenys, atsižvelgiant į konkrečias situacijas, gali būti tvarkomi, vadovaujantis Reglamento 6 straipsnio 1 dalies a, b, c, d, e, f  punktais.

Duomenų saugojimo terminai:

Asmens duomenys Savivaldybės administracijoje saugomi ne ilgiau, nei to reikalauja duomenų tvarkymo tikslai, vadovaujantis teisės aktais, reglamentuojančiais asmens duomenų tvarkymą ir saugojimą.

Duomenys gali būti renkami (gaunami) iš:

  • Asmenų, pateikusių prašymą, skundą, pranešimą;
  • Valstybės ir savivaldybių institucijų, įstaigų, įmonių ir jų duomenų bazių;
  • Kitų asmenų, kai tai įpareigoja daryti galiojantys teisės aktai.

Duomenys gali būti perduodami:

  • Valstybės ir savivaldybių įstaigoms ir įmonėms, viešųjų paslaugų organizavimo ir teikimo, valstybės funkcijų vykdymo, viešojo administravimo ir teisės aktų nustatytų prievolių įgyvendinimo tikslais;
  • kitiems gavėjams, kai tai įpareigoja daryti galiojantys teisės aktai;

Kitais atvejais, esant asmens sutikimui arba atidžiai įvertinus duomenų teikimo ir gavimo tikslą, pagrindą ir ne daugiau nei duomenų, nei reikia tikslui pasiekti taip pat užtikrindama perduodamų duomenų saugumą.

Detalesnę informaciją apie vykdomą vaizdo stebėjimą, duomenų subjektų teisių įgyvendinimą ir kitą aktualią informaciją rasite interneto svetainės ASMENS DUOMENŲ APSAUGA puslapyje.

background

Vaikai piešė ateities Šiaulius

Šiaulių miesto savivaldybei paskelbus piešinių konkursą „Aš ir mano ateities Šiauliai“, sulaukta gausaus būrio dalyvių. Išrinkus įspūdingiausius darbus, į Savivaldybę pakviesti jaunieji menininkai, pedagogai ir tėveliai.

Tarybos posėdžių salėje susirinkusius svečius pasveikino Šiaulių miesto savivaldybės meras Artūras Visockas. Savivaldybės vadovas akcentavo, kad vaikų ugdymas ir įtraukimas į kūrybines veiklas yra tiesioginis ateities kūrimas. A. Visockas akcentavo nematerialiųjų dalykų svarbą, tokių kaip ugdymas, lavinimas ar pažintinės veiklos atnaujinamose miesto erdvėse, kurios darosi vis patrauklesnės gyventojams. Dalyviai džiaugėsi Dainų parko sutvarkymu ir galimybe ten leisti laiką, švęsti miesto šventes, grožėtis sutvarkyta aplinka.

Konkurse dalyvavo 87 piešiniai, kurių tematika – Šiaulių miesto vaikų profesiniai siekiai ir svajonės, ateitis gimtajame mieste, atsispindintys kūryboje. Komisija vertino ir išrinko pirmų – trečių vietų laimėtojus penkiose kategorijose: ikimokyklinukų ir priešmokyklinukų, pradinukų, progimnazistų, gimnazistų, meno mokyklų mokinių. Trys apdovanojimai atiteko daugiausia palaikymo sulaukusiems balsavime, paskelbtame socialinio tinklo Facebook paskyroje „Šiaulių miesto savivaldybė“.

Pirmąsias vietas laimėjo Kotryna Kasperiūnaitė, Edvinas Kazelskis, Agota Petkutė. Antrosiomis vietomis, pažymėjimais ir dovanomis džiaugėsi Auksė Vedeckytė, Stela Nauburaitytė. Trečiąsias užėmė Jorilė Pekytė, Luknė Indrijauskaitė, Marija Petronytė, Aurimas Arlauskas, Liucija Kiudulaitė. Prizinių  vietų laimėtojai apdovanoti čekiais į knygyną, saldžiomis dovanėlėmis bei pažymėjimais. (Dėl asmens duomenų apsaugos, skelbiame tik sutikusius dėl asmens duomenų tvarkymo.)

Renginyje netrūko geros nuotaikos, šypsenų ir staigmenų, atvykusi į kitą renginį, su vaikais pasisveikino ir bendroje nuotraukoje įsiamžino ir Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministrė Jurgita Šiugždinienė.

Viešųjų ryšių koordinatorius Vitalis Lebedis