Paieška...
Išplėstinė paieška
Uždaryti
background

Valstybės vadovas įteikė apdovanojimą Juliaus Janonio gimnazijos mokytojai V. Rakužienei

Valstybės atkūrimo dienos proga Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda įteikė valstybės apdovanojimus už nuopelnus Lietuvai ir už jos vardo garsinimą pasaulyje. Tarp nusipelniusiųjų ir Juliaus Janonio gimnazijos mokytoja.

Prezidento teigimu, valstybės atkūrimo diena parodo, koks svarbus mūsų bendras pasirengimas dirbti Lietuvai, ją stiprinti ir garsinti jos vardą visame pasaulyje. Pasak šalies vadovo, neatsitiktinai būtent Vasario 16-ąją tradiciškai įteikiami valstybės apdovanojimai tiems Lietuvos ir užsienio valstybių piliečiams, kurie savo darbais prisideda prie mūsų šalies augimo, klestėjimo ir jos žmonių gerovės, taikių ir produktyvių tarptautinių ryšių plėtros. Kiekvienais metais turime progą įsitikinti, kad šiandienos pasaulyje nesame vieniši – turime daugybę partnerių, sąjungininkų ir draugų.

„Noriu nuoširdžiai ištarti ačiū visiems ir kiekvienam, kas rūpinatės bendrais Lietuvos reikalais ir daugelio iššūkių akivaizdoje kuriate mums taip reikalingą vienybę. Vienybę, kuri taip įspūdingai peržengia mūsų šalies ribas ir sujungia Lietuvą su bendraminčiais visame pasaulyje. Tegul Jūsų visų darbai tampa įkvepiančiu pavyzdžiu ir visuomet liudija šviesos pergalę prieš tamsą!“ – susirinkusiems Prezidentūros Baltojoje salėje žmonėms sakė šalies vadovas.

Vasario 16-osios proga paskelbtu dekretu Prezidentas apdovanojo 89 Lietuvos Respublikai nusipelniusius žmones, tarp jų – 13 užsienio valstybių piliečių.

Šiaulietė apdovanota už inovatyvią pedagoginę veiklą

Juliaus Janonio gimnazijos fizikos mokytojai ekspertei Valentinai Rakužienei įteiktas Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino ordino medalis už inovatyvią pedagoginę veiklą, aktyvų visuomeniškumą, indėlį ugdant jaunąją fizikų kartą.

Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarijos informacija ir nuotraukos. Nuotr. autorius Robertas Dačkus.