Paieška...
Išplėstinė paieška
Uždaryti

siauliai.lt puslapyje naudojami slapukai

Mes naudojame trečiųjų šalių slapukus, kad suasmenintume turinį, skelbimus ir analizuotume svetainės srautą.

INFORMACIJA APIE ASMENS DUOMENŲ TVARKYMĄ

Duomenų valdytojas: 

Šiaulių miesto savivaldybės administracija (toliau - Savivaldybės administracija), kodas 188771865, Vasario 16-osios g. 62, LT-76295 Šiauliai, tel. +370 41  509 490, el. p. .

Duomenų tvarkymo tikslai. Jūsų asmens duomenys gali būti tvarkomi:

  • Savivaldybės funkcijų, paslaugų, įsipareigojimų ir sutarčių vykdymo tikslu, arba siekiant imtis veiksmų prieš sudarant sutartį;
  • kad būtų įvykdyta duomenų valdytojui taikoma teisinė prievolė;
  • siekiant teisėtų duomenų valdytojo arba trečiosios šalies interesų;
  • siekiant atlikti užduotį, vykdomą viešojo intereso labui arba vykdant duomenų valdytojui pavestas viešosios valdžios funkcijas.

Asmens duomenys (tame tarpe ir specialių kategorijų asmens duomenys) yra tvarkomi ir saugomi, vadovaujantis LR asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo, Reglamento nuostatomis bei kitais teisės aktais, reguliuojančiais asmens duomenų tvarkymą ir apsaugą.

Savivaldybės administracija užtikrina tvarkomų asmens duomenų saugumą įgyvendinusi visas būtinas technines ir organizacines priemones asmens duomenims apsaugoti nuo neteisėto sunaikinimo, atsitiktinio pakeitimo, atskleidimo ir nuo bet kokio neteisėto tvarkymo.

Duomenų tvarkymo teisinis pagrindas:

Asmens duomenys, atsižvelgiant į konkrečias situacijas, gali būti tvarkomi, vadovaujantis Reglamento 6 straipsnio 1 dalies a, b, c, d, e, f  punktais.

Duomenų saugojimo terminai:

Asmens duomenys Savivaldybės administracijoje saugomi ne ilgiau, nei to reikalauja duomenų tvarkymo tikslai, vadovaujantis teisės aktais, reglamentuojančiais asmens duomenų tvarkymą ir saugojimą.

Duomenys gali būti renkami (gaunami) iš:

  • Asmenų, pateikusių prašymą, skundą, pranešimą;
  • Valstybės ir savivaldybių institucijų, įstaigų, įmonių ir jų duomenų bazių;
  • Kitų asmenų, kai tai įpareigoja daryti galiojantys teisės aktai.

Duomenys gali būti perduodami:

  • Valstybės ir savivaldybių įstaigoms ir įmonėms, viešųjų paslaugų organizavimo ir teikimo, valstybės funkcijų vykdymo, viešojo administravimo ir teisės aktų nustatytų prievolių įgyvendinimo tikslais;
  • kitiems gavėjams, kai tai įpareigoja daryti galiojantys teisės aktai;

Kitais atvejais, esant asmens sutikimui arba atidžiai įvertinus duomenų teikimo ir gavimo tikslą, pagrindą ir ne daugiau nei duomenų, nei reikia tikslui pasiekti taip pat užtikrindama perduodamų duomenų saugumą.

Detalesnę informaciją apie vykdomą vaizdo stebėjimą, duomenų subjektų teisių įgyvendinimą ir kitą aktualią informaciją rasite interneto svetainės ASMENS DUOMENŲ APSAUGA puslapyje.

background

Vasaros darbo mugė „Darbavasaris“

Artėjant vasaros atostogoms Šiaulių regioninis karjeros centras 2023 m. gegužės 3 d. nuo 15 val. į vasaros darbo mugę „Darbavasaris“ kviečia tiek Šiaulių miesto, tiek Šiaulių rajono bendrojo ugdymo mokyklų bei profesinio mokymo įstaigų mokinius ir studentus.

Mugės tikslas – sudaryti galimybę mokiniams pabendrauti su darbdaviais, siūlančiais sezonines darbo vietas, sužinoti apie mokinių įdarbinimo sąlygas ar savanorystės galimybes.

Mugėje dalyvaus darbdaviai siūlantys laisvas darbo vietas įsidarbinimui vasarą Šiaulių mieste ir rajone, Lietuvos pajūryje.

Valstybinės darbo inspekcijos ir Valstybinės mokesčių inspekcijos atstovai konsultuos nepilnamečių ir jaunimo darbo teisės bei mokesčių klausimais, pristatys saugaus darbo sąlygas, verslo vystymo nuo 14 metų galimybes.

Jei vis dėl to įsidarbinti vasaros atostogų metu mokiniui dar nedrąsu  - Šiaulių miesto ir rajono savivaldybių Jaunimo reikalų koordinatoriai, Šiaulių apskrities P. Višinskio viešosios bibliotekos darbuotojai, Lietuvos Raudonojo kryžiaus savanoriai pristatys jaunimo užimtumo programas mieste ir rajone, savanorystės programas, užimtumo vasarą galimybes viešose Šiaulių miesto ar rajono įstaigose.

Regioninio karjeros centro karjeros specialistės konsultuos mokinių atsineštus CV, parodys kur, kokioje sistemoje ir kaip ieškoti darbo nepilnamečiams ir jaunimui.

Čiupk draugą už parankės ir skubėk į Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešąją biblioteką, Aušros al. 62, III aukštą.

Mugė vyks: Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešoji biblioteka, Aušros al. 62, Šiauliai, III a. fojė.

Planuojama trukmė – 2 val.

Registracija į renginį

Informaciją teikia Užimtumo tarnyba prie LR SADM, Tilžės g. 152, Šiauliai, tel. +370 700 78698, +370 659 68 934

Jaunimo reikalų koordinatorė (vyr. specialistė) Dalia Vietienė
Į komentarus neatsakome
Neteisingas
Neteisingas
captcha
Neteisingas