Paieška...
Išplėstinė paieška
Uždaryti

siauliai.lt puslapyje naudojami slapukai

Mes naudojame trečiųjų šalių slapukus, kad suasmenintume turinį, skelbimus ir analizuotume svetainės srautą.

INFORMACIJA APIE ASMENS DUOMENŲ TVARKYMĄ

Duomenų valdytojas: 

Šiaulių miesto savivaldybės administracija (toliau - Savivaldybės administracija), kodas 188771865, Vasario 16-osios g. 62, LT-76295 Šiauliai, tel. +370 41  509 490, el. p. .

Duomenų tvarkymo tikslai. Jūsų asmens duomenys gali būti tvarkomi:

  • Savivaldybės funkcijų, paslaugų, įsipareigojimų ir sutarčių vykdymo tikslu, arba siekiant imtis veiksmų prieš sudarant sutartį;
  • kad būtų įvykdyta duomenų valdytojui taikoma teisinė prievolė;
  • siekiant teisėtų duomenų valdytojo arba trečiosios šalies interesų;
  • siekiant atlikti užduotį, vykdomą viešojo intereso labui arba vykdant duomenų valdytojui pavestas viešosios valdžios funkcijas.

Asmens duomenys (tame tarpe ir specialių kategorijų asmens duomenys) yra tvarkomi ir saugomi, vadovaujantis LR asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo, Reglamento nuostatomis bei kitais teisės aktais, reguliuojančiais asmens duomenų tvarkymą ir apsaugą.

Savivaldybės administracija užtikrina tvarkomų asmens duomenų saugumą įgyvendinusi visas būtinas technines ir organizacines priemones asmens duomenims apsaugoti nuo neteisėto sunaikinimo, atsitiktinio pakeitimo, atskleidimo ir nuo bet kokio neteisėto tvarkymo.

Duomenų tvarkymo teisinis pagrindas:

Asmens duomenys, atsižvelgiant į konkrečias situacijas, gali būti tvarkomi, vadovaujantis Reglamento 6 straipsnio 1 dalies a, b, c, d, e, f  punktais.

Duomenų saugojimo terminai:

Asmens duomenys Savivaldybės administracijoje saugomi ne ilgiau, nei to reikalauja duomenų tvarkymo tikslai, vadovaujantis teisės aktais, reglamentuojančiais asmens duomenų tvarkymą ir saugojimą.

Duomenys gali būti renkami (gaunami) iš:

  • Asmenų, pateikusių prašymą, skundą, pranešimą;
  • Valstybės ir savivaldybių institucijų, įstaigų, įmonių ir jų duomenų bazių;
  • Kitų asmenų, kai tai įpareigoja daryti galiojantys teisės aktai.

Duomenys gali būti perduodami:

  • Valstybės ir savivaldybių įstaigoms ir įmonėms, viešųjų paslaugų organizavimo ir teikimo, valstybės funkcijų vykdymo, viešojo administravimo ir teisės aktų nustatytų prievolių įgyvendinimo tikslais;
  • kitiems gavėjams, kai tai įpareigoja daryti galiojantys teisės aktai;

Kitais atvejais, esant asmens sutikimui arba atidžiai įvertinus duomenų teikimo ir gavimo tikslą, pagrindą ir ne daugiau nei duomenų, nei reikia tikslui pasiekti taip pat užtikrindama perduodamų duomenų saugumą.

Detalesnę informaciją apie vykdomą vaizdo stebėjimą, duomenų subjektų teisių įgyvendinimą ir kitą aktualią informaciją rasite interneto svetainės ASMENS DUOMENŲ APSAUGA puslapyje.

background

Vakcinavimas nuo Covid-19

 

   VISOS VAKCINACIJOS NAUJIENOS >>>

   DAŽNIAUSIAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI >>>

  Gyventojų registracija vakcinavimui čia >>> 

  Skiepijimas COVID-19 ligos vakcina vykdomas:

Gyventojai gali rinktis arčiausiai namų ar darbų esančius skiepijimo punktus: 

ASPĮ

Adresas

Kontaktinis tel. nr.

 Registracija tel./internetu

UAB „InMedica“ klinika

Vytauto g. 145

8 41 52 57 33

 www.koronastop.lt

UAB „MediCA klinika“

Gardino g. 2

8 41 37 04 00

www.koronastop.lt

UAB „MediCA klinika“

Sevastopolio g. 17

8 41 41 64 76

  www.koronastop.lt

UAB „Varpo šeimos klinika“

Varpo g. 27 - 73

8 41 59 82 04

8 41 59 82 05

www.koronastop.lt

J. Jankauskienės  šeimos gydytojų centras

Radviliškio g. 96

8 41 54 20 75

8 620 34000

www.koronastop.lt

J. Jankauskienės  šeimos gydytojų centras

Aušros al. 59

8 41 52 42 74

8 615 64000

8 614 77742

www.koronastop.lt

VšĮ Tilžės g. bendrosios praktikos gydytojo kabinetas

Tilžės g. 67A

8 41 55 00 65

8 616 50550

www.koronastop.lt

UAB „Lyros šeimos centras“

Lyros g. 13

8 41 50 12 70

8 640 24425

www.koronastop.lt

UAB „Gegužių sveikatos centras“

Gegužių 61-83

8 41 55 06 91

www.koronastop.lt

UAB „Tavo sveikatos namai“

J. Sondeckio g. 16

8 41 43 17 05

 www.koronastop.lt

UAB „Pirmoji viltis“

Lukšio g. 8

8 41 50 38 38

8 689 01029

UAB „Senojo bokšto“ klinika

Tilžės g. 11

8 41 55 34 11

www.koronastop.lt

VšĮ Šiaulių centro poliklinika

Vytauto g. 101

8 607 63240

www.koronastop.lt

VšĮ Dainų pirminės sveikatos priežiūros centras

Aido g. 18

8 41 55 28 13

www.koronastop.lt

„Gintarinė vaistinė“

Vilniaus g. 220

8 41 52 08 53

www.koronastop.lt

Endemik / Affidea grupė  Vilniaus g. 47 1811

www.koronastop.lt

  Skiepijimas namuose

Asmenys, norintys pasiskiepyti COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos) vakcina, bet dėl judėjimo negalios ar sveikatos būklės negalintys atvykti į skiepijimo vietas, skiepijami jų namuose. Dėl paskiepijimo reikia kreiptis į asmens sveikatos priežiūros įstaigą prie kurios esate prisirašę.

APIE VAKCINACIJĄ NUO Covid-19

 Vakcinos padeda užkirsti kelią ligų plitimui. Vakcina yra laikoma saugiausia ir patikimiausia apsauga nuo gyvybei pavojingų užkrečiamųjų ligų (infekcijų). Taip apsaugomas ne tik kiekvienas žmogus, bet ir sukuriama saugi aplinka visuomenei. Vakcinuojant žmones, buvo sustabdytas tokių ligų kaip raupai ar poliomelitas, plitimas. Vakcinos „išmoko“ žmogaus imuninę sistemą apsisaugoti nuo konkrečios ligos. Viena iš tokių ligų yra COVID-19.

COVID-19 vakcinos yra medicininiai preparatai, kurie padeda žmogaus organizmui sukurti imuninį atsaką prieš naująjį SARS-CoV-2 virusą ir tokiu būdu apsisaugoti nuo jo sukeliamos COVID-19 ligos. Jeigu paskiepytas asmuo vėliau užsikrečia šiuo virusu, jo imuninė sistema tą virusą atpažįsta. Tuomet ji yra pasirengusi su tuo virusu kovoti.

Vakcinacija nuo virusinių ligų gali padėti apsaugoti tuos, kurie patys negali būti skiepijami, pvz., kūdikiai, silpną imuninę sistemą turintys asmenys, nėščiosios ir pan. Šioms asmenų grupėms kitų grupių vakcinacija naudinga, nes, pasiskiepijus didelei visuomenės daliai, liga nebegali išplisti bendruomenėje.

Kad vakcinas būtų galima naudoti, joms yra keliami griežti reikalavimai. Prieš patvirtinant bet kokią vakciną ES, jos kūrėjas turi atlikti griežtai reglamentuotus tyrimus, o po to – mokslinį vertinimą, kad būtų užtikrinta jos kokybė, sauga ir veiksmingumas. Vertindami vakcinas, mokslininkai-ekspertai visada labai atidžiai įvertina vakcinų naudą ir visą galimai keliamą riziką, ypač todėl, kad jomis skiepijami sveiki žmonės. Tik sėkmingai praėjus visus vakcinų kūrimo etapus, vakcinos išvysta dienos šviesą. Atlikus išsamų vertinimą turi būti nustatyta, kad vakcinos teikiama nauda – gebėjimas apsaugoti žmones nuo ligos – yra daug didesnė nei jos galimai keliama rizika.

Kaip ir bet kuris kitas vaistinis preparatas, vakcina kai kuriems žmonėms gali sukelti šalutinį poveikį, bet dažniausiai jis būna silpnas ir trumpalaikis, pvz., gali pasireikšti nedidelis karščiavimas, skausmas ar paraudimas injekcijos vietoje. Sunkus šalutinis poveikis pasireiškia itin retai. Be to, net ir jau naudojamos vakcinos yra nuolat stebimos, siekiant užtikrinti, kad jos išliktų saugios ir veiksmingos.

Kai kurie žmonės vis dar abejoja, ar verta skiepytis, baiminasi vakcinos poveikio. Abejones sustiprina ir viešumoje plintanti nepagrįsta informacija apie koronavirusą ir vakcinas.

ATSAKYMUS Į KITUS DAŽNIAUSIAI VISUOMENEI KYLANČIUS KLAUSIMUS rasite čia https://koronastop.lrv.lt/lt/vakcinavimas  

PATIKIMĄ INFORMACIJĄ APIE LIETUVOJE PATVIRTINTAS VAKCINAS (preparatų charakteristikų santrauka, pakuotės lapelis ir pan.) rasite čia https://vvkt.lt/index.php?2592100020  

 

Pagal LR Sveikatos apsaugos ministerijos ir Valstybinės vaistų kontrolės tarnybos informaciją pranešimą parengė Šiaulių miesto savivaldybės Visuomenės sveikatos biuro

Visuomenės sveikatos stiprinimo skyriaus specialistė Asta Ivoškienė