Paieška...
Išplėstinė paieška
Uždaryti

siauliai.lt puslapyje naudojami slapukai

Mes naudojame trečiųjų šalių slapukus, kad suasmenintume turinį, skelbimus ir analizuotume svetainės srautą.

INFORMACIJA APIE ASMENS DUOMENŲ TVARKYMĄ

Duomenų valdytojas: 

Šiaulių miesto savivaldybės administracija (toliau - Savivaldybės administracija), kodas 188771865, Vasario 16-osios g. 62, LT-76295 Šiauliai, tel. +370 41  509 490, el. p. .

Duomenų tvarkymo tikslai. Jūsų asmens duomenys gali būti tvarkomi:

  • Savivaldybės funkcijų, paslaugų, įsipareigojimų ir sutarčių vykdymo tikslu, arba siekiant imtis veiksmų prieš sudarant sutartį;
  • kad būtų įvykdyta duomenų valdytojui taikoma teisinė prievolė;
  • siekiant teisėtų duomenų valdytojo arba trečiosios šalies interesų;
  • siekiant atlikti užduotį, vykdomą viešojo intereso labui arba vykdant duomenų valdytojui pavestas viešosios valdžios funkcijas.

Asmens duomenys (tame tarpe ir specialių kategorijų asmens duomenys) yra tvarkomi ir saugomi, vadovaujantis LR asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo, Reglamento nuostatomis bei kitais teisės aktais, reguliuojančiais asmens duomenų tvarkymą ir apsaugą.

Savivaldybės administracija užtikrina tvarkomų asmens duomenų saugumą įgyvendinusi visas būtinas technines ir organizacines priemones asmens duomenims apsaugoti nuo neteisėto sunaikinimo, atsitiktinio pakeitimo, atskleidimo ir nuo bet kokio neteisėto tvarkymo.

Duomenų tvarkymo teisinis pagrindas:

Asmens duomenys, atsižvelgiant į konkrečias situacijas, gali būti tvarkomi, vadovaujantis Reglamento 6 straipsnio 1 dalies a, b, c, d, e, f  punktais.

Duomenų saugojimo terminai:

Asmens duomenys Savivaldybės administracijoje saugomi ne ilgiau, nei to reikalauja duomenų tvarkymo tikslai, vadovaujantis teisės aktais, reglamentuojančiais asmens duomenų tvarkymą ir saugojimą.

Duomenys gali būti renkami (gaunami) iš:

  • Asmenų, pateikusių prašymą, skundą, pranešimą;
  • Valstybės ir savivaldybių institucijų, įstaigų, įmonių ir jų duomenų bazių;
  • Kitų asmenų, kai tai įpareigoja daryti galiojantys teisės aktai.

Duomenys gali būti perduodami:

  • Valstybės ir savivaldybių įstaigoms ir įmonėms, viešųjų paslaugų organizavimo ir teikimo, valstybės funkcijų vykdymo, viešojo administravimo ir teisės aktų nustatytų prievolių įgyvendinimo tikslais;
  • kitiems gavėjams, kai tai įpareigoja daryti galiojantys teisės aktai;

Kitais atvejais, esant asmens sutikimui arba atidžiai įvertinus duomenų teikimo ir gavimo tikslą, pagrindą ir ne daugiau nei duomenų, nei reikia tikslui pasiekti taip pat užtikrindama perduodamų duomenų saugumą.

Detalesnę informaciją apie vykdomą vaizdo stebėjimą, duomenų subjektų teisių įgyvendinimą ir kitą aktualią informaciją rasite interneto svetainės ASMENS DUOMENŲ APSAUGA puslapyje.

background

Visuomenės informavimas apie numatomą statinių projektavimą Vilniaus g. 200, Vilniaus g. 200A ir Vilniaus g. 190

Vadovaujantis statybos techninio reglamento STR 1.04.04:2017 „Statinio projektavimas, projekto ekspertizė" VIII skyriaus reikalavimais, informuojame apie parengtus projektinius pasiūlymus ir numatomą rengti statinio projektą.
Projekto pavadinimas: Poilsio paskirties pastatai, Vilniaus g. 200 ir Vilniaus g. 200A, Šiauliai rekonstravimo projektas ir Administracinis pastatas, Vilniaus g. 190, Šiauliai, statybos projektas
Statinio(-ių) esama ir (ar) numatoma pagrindinė naudojimo paskirtis: Poilsio paskirties pastatai ir administracinės paskirties pastatas.
Žemės sklypo esama pagrindinė naudojimo paskirtis ir būdas: Kita; Komercinės paskirties objektų teritorijos.
Statybos rūšis: Statinio rekonstravimas ir nauja statyba.
Statinio kategorija: Ypatingas statinys.
Projektinius pasiūlymus parengusio projektuotojo, vardas, pavardė, el. pašto adresas ir telefono Nr.: UAB ACON engineering. Modestas Balčytis. el.p: , tel: +370 615 44 167.
Statytojas: UAB Cantus Delta, J. Savickio g. 4, LT-01108 Vilnius +370688 08 985, el.p: ricardas.valavicius@gmail.com.
Susipažinimo su projektiniais pasiūlymais adresas, telefono numeris ir laikas: darbo dienomis nuo 2021-06-07 iki 2021-06-21 nuo 08:00 iki 16:00, Gedimino pr. 9, IV aukštas, Vilnius, iš anksto susisiekus telefonu: +370 615 44 167. Arba Šiaulių miesto savivaldybės administracijos tinklalapyje.
Informacija kaip iki viešo susirinkimo visuomenės atstovai projektuotojui gali teikti pasiūlymus dėl projektinių pasiūlymų: Pasūlymai teikiami raštu: el. paštu: , teikti pasiūlymus ir pastabas galima iki viešo susirinkimo ir jo metu..
Viešo susirinkimo vieta ir laikas: Viešasis susirinkimas vyks 2021-06-21 nuo 16:30 val. internetinės vaizdo transliacijos būdu. Prisijungimo nuoroda (zoom platforma): https://us02web.zoom.us/j/89845138323?pwd=ZDlKSWEzNGpMMVdTNXJPUzlZWUdVZz09
Meeting ID: 898 4513 8323
Passcode: aiqQ0g
Projektiniai pasiūlymai 

Neteisingas
Neteisingas
Neteisingas
captcha
Neteisingas

R

REMIGIJUS JURĖLA 2021-06-14 08:43
Urbanistiniu požiūriu projektas - prastas. Nepateikta kvartalų urbanistinė, erdvinė analizė. Neišspręsta Kaštonų al. ir Vilniaus g. kampinė situacija. Pastatas prie Vilniaus g. - per ilgas. Visiškai nejautrūs architektūriniai fasadų sprendiniai... Ilgas "tipinis - pietinis namas "paguldytas" centrinėje miesto dalyje. Pirmame aukšte turėtų būti prekybos ir paslaugų įstaigos. Todėl kelia abejonių pusiau uždari kiemeliai į Vilniaus g.... Nepageidautina aukštų planų "koridorinė" sistema... Liūdna...
(Redaguota)

R

REMIGIJUS JURĖLA 2021-06-14 08:56
Prastas urbanistinis sprendinys...
(Redaguota)