Paieška...
Išplėstinė paieška
Uždaryti
background

Jaunimo centrai ir erdvės

Šiaulių menų mokyklos atvirasis jaunimo centras, adresas Vytauto 103 A, Šiauliai

Esi 14 m. – 29 m. jaunuolis ir po pamokų, paskaitų ar darbo dar nesinori namo? Gal dar norėtųsi su draugais pabūti jaukioje aplinkoje, pažaisti biliardą, tenisą, stalo futbolą? O gal pabendrauti prie arbatos puodelio ir po sunkios dienos padrybsoti ant sėdmaišių? Pavargai nuo mokyklos ir būrelių ir ieškai erdvės savo nevaržomai veiklai? Tuomet jei nesi dar apie mus girdėjęs, tai tikrai privalai sužinoti. Šiaulių atviras jaunimo centras – tolerantiška ir nevaržoma erdvė visiems jaunuoliams. Atviras jis visiems: kas tu bebūtum – sportininkas, „geimeris“, pirmūnas, o gal kartais nepataisomas tinginys ar tiesiog laisvo oro direktorius – jaunimo centras tikrai tau patiks! Jokių išankstinių registracijų, jokių įsipareigojimų lankytis tam tikru metu, tiesiog ateik – tai tinkamiausia vieta tavo laisvalaikiui!

 Galbūt kartais norisi patarimo tam tikru klausimu, o galbūt tiesiog knieti kažkam išsipasakoti, kažkuo pasidžiaugti ar pasiskųsti? Čia taip pat visada rasi ir jaunimo darbuotojus, kurie tave išklausys, patars ir tikrai padės rasti geriausią sprendimą į tau rūpimus klausimus.

Galbūt tave netgi sudomins jaunimo centro projektinės veiklos, į kurias bet kada gali įsitraukti? Tuomet tavęs laukia filmų vakarai, sporto treniruotes su profesionaliu treneriu, kūrybiški žaidimai ir daug kitų pasirinkimų. O jei turi kažkokią mėgstamą veiklą, bet nerandi erdvės, kur ja galėtum užsiimti, jaunimo centras kaip tik tau – čia vietos yra visiems. Turi dar kokių nors idėjų savo ir savo bendraamžių laisvalaikiui? Gal netgi pats nori suorganizuoti debatus tam tikra tema? Muzikos ar talentų vakarą? Žiūrėti su draugais sporto rungtynes ant didelio ekrano? Ateik ir darom!

 Šiaulių atvirame jaunimo centre jaučiuosi – laisvai, galiu – viską, veikiu – nevaržomai!

MES dirbame darbo dienomis 14-20 val.

Jaunimo darbuotojas Dovydas Kaupys, el. paštas

Jaunimo darbuotoja Sandra Sinkevičienė, el. paštas

Sek mus Feisbuko platformoje

Jaunimo centro komanda

jaunimo centro logo

Šiaulių vyskupijos jaunimo centras

Tilžės g. 186, Šiauliai
Telefonas (41) 42 72 63
El. paštas 
FB https://www.facebook.com/Siauliuvyskupijosjaunimocentras

Neformalus jaunimo ugdymas remiantis krikščioniškos moralės principais.