Paieška...
Išplėstinė paieška
Uždaryti

siauliai.lt puslapyje naudojami slapukai

Mes naudojame trečiųjų šalių slapukus, kad suasmenintume turinį, skelbimus ir analizuotume svetainės srautą.

INFORMACIJA APIE ASMENS DUOMENŲ TVARKYMĄ

Duomenų valdytojas: 

Šiaulių miesto savivaldybės administracija (toliau - Savivaldybės administracija), kodas 188771865, Vasario 16-osios g. 62, LT-76295 Šiauliai, tel. +370 41  509 490, el. p. .

Duomenų tvarkymo tikslai. Jūsų asmens duomenys gali būti tvarkomi:

  • Savivaldybės funkcijų, paslaugų, įsipareigojimų ir sutarčių vykdymo tikslu, arba siekiant imtis veiksmų prieš sudarant sutartį;
  • kad būtų įvykdyta duomenų valdytojui taikoma teisinė prievolė;
  • siekiant teisėtų duomenų valdytojo arba trečiosios šalies interesų;
  • siekiant atlikti užduotį, vykdomą viešojo intereso labui arba vykdant duomenų valdytojui pavestas viešosios valdžios funkcijas.

Asmens duomenys (tame tarpe ir specialių kategorijų asmens duomenys) yra tvarkomi ir saugomi, vadovaujantis LR asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo, Reglamento nuostatomis bei kitais teisės aktais, reguliuojančiais asmens duomenų tvarkymą ir apsaugą.

Savivaldybės administracija užtikrina tvarkomų asmens duomenų saugumą įgyvendinusi visas būtinas technines ir organizacines priemones asmens duomenims apsaugoti nuo neteisėto sunaikinimo, atsitiktinio pakeitimo, atskleidimo ir nuo bet kokio neteisėto tvarkymo.

Duomenų tvarkymo teisinis pagrindas:

Asmens duomenys, atsižvelgiant į konkrečias situacijas, gali būti tvarkomi, vadovaujantis Reglamento 6 straipsnio 1 dalies a, b, c, d, e, f  punktais.

Duomenų saugojimo terminai:

Asmens duomenys Savivaldybės administracijoje saugomi ne ilgiau, nei to reikalauja duomenų tvarkymo tikslai, vadovaujantis teisės aktais, reglamentuojančiais asmens duomenų tvarkymą ir saugojimą.

Duomenys gali būti renkami (gaunami) iš:

  • Asmenų, pateikusių prašymą, skundą, pranešimą;
  • Valstybės ir savivaldybių institucijų, įstaigų, įmonių ir jų duomenų bazių;
  • Kitų asmenų, kai tai įpareigoja daryti galiojantys teisės aktai.

Duomenys gali būti perduodami:

  • Valstybės ir savivaldybių įstaigoms ir įmonėms, viešųjų paslaugų organizavimo ir teikimo, valstybės funkcijų vykdymo, viešojo administravimo ir teisės aktų nustatytų prievolių įgyvendinimo tikslais;
  • kitiems gavėjams, kai tai įpareigoja daryti galiojantys teisės aktai;

Kitais atvejais, esant asmens sutikimui arba atidžiai įvertinus duomenų teikimo ir gavimo tikslą, pagrindą ir ne daugiau nei duomenų, nei reikia tikslui pasiekti taip pat užtikrindama perduodamų duomenų saugumą.

Detalesnę informaciją apie vykdomą vaizdo stebėjimą, duomenų subjektų teisių įgyvendinimą ir kitą aktualią informaciją rasite interneto svetainės ASMENS DUOMENŲ APSAUGA puslapyje.

background

Šiaulių Jovaro progimnazija – aktyvi bendruomenė

Po vasaros atostogų į mokyklas grįžę mokiniai ir toliau lieka aktyvūs. Jų aktyvumą palaiko ir mūsų mokyklos mokytojai. Bendradarbiaudami su socialiniais partneriais Šiaulių sporto gimnazija, Šiaulių sveikatos ir lengvosios atletikos ir sveikatingumo centru organizuojame fizinio ugdymo pamokas ne tik mokyklos sporto salėje, stadione, bet ir kitose sportui pritaikytose erdvėse.

Rugsėjis dovanojo saulėtas dienas, tai sudarė palankias sąlygas mums įgyvendinti mūsų, Šiaulių Jovaro progimnazijos, sveikatinimo projektą ,,Aktyvi bendruomenė – aktyvus mokinys“. Projekto uždavinys - sutelkti ir suaktyvinti visus bendram tikslui – stiprinti fizinę, psichinę ir socialinę sveikatą veikiant kartu.   Siekiant šio tikslo mokiniai ir mokytojai dalyvavo jau tradicija tapusioje iniciatyvoje ,,Europos judumo savaitė“. Jos metu mokiniai dalyvavo judriose pertraukose, į mokyklą atvykdavo pėsčiomis, paspirtuku ar dviračiu.  ,,Diena be automobilio“ – paminėta kūrybiškai, išdalinti priminimai atvykusiems darbuotojams automobiliu, kad nors vieną dieną galime į darbą ar mokyklą atvykti be automobilio, taip saugant gamtą ir stiprinant savo sveikatą. Muzikinės pertraukos  buvo ne tik aktyvios, jos dovanojo mokinių šypsenas ir puikią nuotaiką visiems.

Antrąją rugsėjo savaitę įvyko bėgimas mokyklos stadione, kuriame dalyvavo ir mūsų direktorius. Mokiniams įstaigos vadovo įsitraukimas - tai didžiulė paskata vaikams būti aktyviems.

Bendradarbiavimas su socialiniais partneriais iš Šiaulių Simono Daukanto gimnazijos, subūrė dar didesniam sportiniam entuziazmui – draugiškoms tinklinio varžyboms, kuriose dalyvavo kelių įstaigų mokiniai.  Gera nuotaika ir kūrybiškumas suvienijo bendrai aktyviai veiklai.

Mūsų mokyklos fizinio ugdymo mokytojai kartu su mokiniais kasmet dalyvauja tarptautinėje  ,,Be active“ veikloje bei Šiaulių miesto sporto renginiuose,  kuriose susipažįsta su įvairiomis sporto šakomis.

Bendradarbiavimas siekiant kurti aktyvią, draugišką ir sportišką atmosferą mokykloje įgyvendinamas per įvairias praktikas  įtraukiant ne tik mokinius, bet ir mokyklos bendruomenę.  Džiaugiamės galėdami įgyvendinti projekto ,,Aktyvi bendruomenė – aktyvus mokinys“ , kuris finansuojamas  Šiaulių miesto savivaldybės visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos sveikatinimo projekto lėšomis, įvairias veiklas.

Projekto koordinatorė Ilona Virmauskienė

Švietimo skyriaus vyr. specialistė Dainutė Dubinienė
Į komentarus neatsakome
Neteisingas
Neteisingas
captcha
Neteisingas