Paieška...
Išplėstinė paieška
Uždaryti

siauliai.lt puslapyje naudojami slapukai

Mes naudojame trečiųjų šalių slapukus, kad suasmenintume turinį, skelbimus ir analizuotume svetainės srautą.

INFORMACIJA APIE ASMENS DUOMENŲ TVARKYMĄ

Duomenų valdytojas: 

Šiaulių miesto savivaldybės administracija (toliau - Savivaldybės administracija), kodas 188771865, Vasario 16-osios g. 62, LT-76295 Šiauliai, tel. +370 41  509 490, el. p. .

Duomenų tvarkymo tikslai. Jūsų asmens duomenys gali būti tvarkomi:

  • Savivaldybės funkcijų, paslaugų, įsipareigojimų ir sutarčių vykdymo tikslu, arba siekiant imtis veiksmų prieš sudarant sutartį;
  • kad būtų įvykdyta duomenų valdytojui taikoma teisinė prievolė;
  • siekiant teisėtų duomenų valdytojo arba trečiosios šalies interesų;
  • siekiant atlikti užduotį, vykdomą viešojo intereso labui arba vykdant duomenų valdytojui pavestas viešosios valdžios funkcijas.

Asmens duomenys (tame tarpe ir specialių kategorijų asmens duomenys) yra tvarkomi ir saugomi, vadovaujantis LR asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo, Reglamento nuostatomis bei kitais teisės aktais, reguliuojančiais asmens duomenų tvarkymą ir apsaugą.

Savivaldybės administracija užtikrina tvarkomų asmens duomenų saugumą įgyvendinusi visas būtinas technines ir organizacines priemones asmens duomenims apsaugoti nuo neteisėto sunaikinimo, atsitiktinio pakeitimo, atskleidimo ir nuo bet kokio neteisėto tvarkymo.

Duomenų tvarkymo teisinis pagrindas:

Asmens duomenys, atsižvelgiant į konkrečias situacijas, gali būti tvarkomi, vadovaujantis Reglamento 6 straipsnio 1 dalies a, b, c, d, e, f  punktais.

Duomenų saugojimo terminai:

Asmens duomenys Savivaldybės administracijoje saugomi ne ilgiau, nei to reikalauja duomenų tvarkymo tikslai, vadovaujantis teisės aktais, reglamentuojančiais asmens duomenų tvarkymą ir saugojimą.

Duomenys gali būti renkami (gaunami) iš:

  • Asmenų, pateikusių prašymą, skundą, pranešimą;
  • Valstybės ir savivaldybių institucijų, įstaigų, įmonių ir jų duomenų bazių;
  • Kitų asmenų, kai tai įpareigoja daryti galiojantys teisės aktai.

Duomenys gali būti perduodami:

  • Valstybės ir savivaldybių įstaigoms ir įmonėms, viešųjų paslaugų organizavimo ir teikimo, valstybės funkcijų vykdymo, viešojo administravimo ir teisės aktų nustatytų prievolių įgyvendinimo tikslais;
  • kitiems gavėjams, kai tai įpareigoja daryti galiojantys teisės aktai;

Kitais atvejais, esant asmens sutikimui arba atidžiai įvertinus duomenų teikimo ir gavimo tikslą, pagrindą ir ne daugiau nei duomenų, nei reikia tikslui pasiekti taip pat užtikrindama perduodamų duomenų saugumą.

Detalesnę informaciją apie vykdomą vaizdo stebėjimą, duomenų subjektų teisių įgyvendinimą ir kitą aktualią informaciją rasite interneto svetainės ASMENS DUOMENŲ APSAUGA puslapyje.

background

Europos judumo savaitę paminėti skirtas renginys „Diena be automobilio 2023“

UAB „Busturas“, kartu su Šiaulių miesto savivaldybe bei Šiaulių lengvosios atletikos ir sveikatingumo centro „Sportas visiems“ komanda kviečia visus šiauliečius rugsėjo 22 d. tradiciškai paminėti Tarptautinę dieną be automobilio!

✅ Šią dieną autobusais Šiaulių mieste keleiviai galės važiuoti NEMOKAMAI!!!

? Tad nepraleiskite progos ir dieną be automobilio sutikite važiuodami viešuoju transportu.

?‍?‍?‍? Tradiciškai jau trečią kartą UAB „Busturas“ dieną be automobilio mini kiek kitaip:

?Šiais metais ir vėl bus organizuojamos tradicinėmis tampančios lenktynės „Laisvė judėti“. Lenktynėse nuo PC „Akropolis“ iki Prisikėlimo aikštės, kaip ir praėjusiais metais dalyvaus puikiai pažįstami šiauliečiai, kurie šią distanciją įveiks skirtingais būdais: bėgdami, važiuodami dviračiu, elektriniu paspirtuku, važiuodami autobusu ir elektromobiliu.

Lenktynėse bus siekiama išsiaiškinti, kuria transporto priemone Šiauliuose judėti galima greičiausiai.

?‍♂️Mieste galime judėti įvairiais būdais, todėl Tarptautinės dienos be automobilio proga, Šiaulių lengvosios atletikos ir sveikatingumo centro „Sportas visiems“ komanda kviečia dalyvauti ir neįprastoje estafetėje.

?Ji prasidės ties Šiaulių viešbučiu ir baigsis Prisikėlimo aikštėje. Svarbu – dalyvaujant estafetėje privalomai turės būti panaudotos ne mažiau kaip 2 aplinkai palankios transporto priemonės.
Be jokios abejonės, dalyvių lauks atminimo dovanos.

❗️?O geriausiai pasirodęs dalyvis laimės UAB „Baltik vairas“ įsteigtą prizą – naujutėlaitį dviratį.

? Kviečiame registruotis rungtyniauti estafetėje el. paštu 
➡️ Jums tereikia nurodyti savo vardą, amžių ir transporto priemonę (dviratį, paspirtuką ar kt.), su kuria dalyvausite estafetėje.

Bet tai dar ne viskas. Šiemet kviečiame visus į flashmobo konkursą ir pajudėti šokio, muzikos ir bendrystės ritmu.

?? Išmokite mūsų sukurtą šokį ir atsiųskite jo videoįrašą. O mes savo FB platformoje parodysime visus gautus įrašus ir paskelbsime konkursą. Daugiausiai patiktukų sulaukęs įrašas bus apdovanotas UAB „Rūta“ įsteigtu saldainių GREENZ rinkiniu.

Rugsėjo 22 d. visus dalyvius kviesime atvykti į mūsų organizuojamą renginį ir visiems kartu pašokti.

Tegul laisvė judėti muzikos ritmu užvaldo visą miestą!

✅ Rugsėjo 22 d. susitikime Prisikėlimo aikštėje ir paminėkime dieną be automobilio drauge! 

Busturas informacija.