Paieška...
Išplėstinė paieška
Uždaryti
background

PASKATINIMAI IR APDOVANOJIMAI

  • 2015 metais Savivaldybių kontrolierių asociacija Tarnybos įkūrimo 25 metų proga Šiaulių miesto savivaldybės kontrolės ir audito tarnybai pareiškė padėką už profesionalų darbą, audituojant ar teisėtai, efektyviai, ekonomiškai ir rezultatyviai valdomi bei naudojami savivaldybės finansiniai ištekliai.
  • Lietuvos Respublikos Ministras Pirmininkas A.Butkevičius 2015 metų gruodžio mėn. savivaldybės kontrolieriui Arvydui Ušeckui pareiškė padėką už darbą propaguojant teisingą ir dorą finansų apskaitą, skatinant valstybės pažangą.
  • Lietuvos Respublikos Seimo Audito komiteto pirmininkė J.Vaickienė 2015 metų gruodžio mėn. Šiaulių miesto savivaldybės kontrolieriui Arvydui Ušeckui pareiškė padėką už atsakingą ir rezultatyvų darbą, vadovaujant Kontrolės ir audito tarnybai.
  • 2017 m. Šiaulių miesto savivaldybės administracijoje buvo paskatinti du valstybės tarnautojai. Jiems skirtos pareiginės algos dydžio vienkartinės piniginės išmokos už ypatingos svarbos užduočių atlikimą.

  • 2018 m. Šiaulių miesto savivaldybės administracijoje buvo paskatintas vienas valstybės tarnautojas. Jam skirta pareiginės algos dydžio vienkartinė piniginė išmoka už ypatingos svarbos užduočių atlikimą.
  • LR socialinės apsaugos ir darbo ministerija, Lietuvos savivaldybių asociacija ir Lietuvos moterų lobistinė organizacija jau šeštus metus skelbia konkursą „Lygiausios savivaldybės apdovanojimai“. 2021 m. gruodžio 10 d. - Žmogaus teisių dieną - įvyko nuotolinis renginys, kurio metu siekiant atkreipti savivaldybių dėmesį į lyčių lygybės priemonių įgyvendinimo svarbą vietiniame lygmenyje, apdovanotos savivaldybės už geriausias moterų ir vyrų lygybės priemones, suplanuotas savivaldybės strateginiuose veiklos arba plėtros bei įgyvendintas 2021 metais.

    Šiaulių miesto savivaldybė 2021 m. gruodžio 10 d. gavo apdovanojimą už bendradarbiavimą su nevyriausybinėmis organizacijomis. Šiauliečiai apdovanoti už sėkmingą savivaldos ir NVO bendradarbiavimo pavyzdį. Dėkojame ir sveikiname asociaciją  „Moterų veiklos inovacijų centrą“ (vadovė Salomėja Jasudienė).